Kulaktan ağza su kaçar mı ?

Akdenizde yüzüyoruz. su yuttuğumda aşırı tuzlu olduğu için su yutuyorum. midemi bulandırıyor. bu yüzden ağzımı kapatarak yüzüyorum ama o tuz tadını sürekli alıyorum. sebebini bilen var mı ? kulaktan mı geliyor. eğer kulaktan geliyorsa kulağı kapatabileceğim bişeyler var mı?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ağız-burun-kulak.

Bu üçünün birleştiği bir östaki borusu var. Bunun amacı vücut iç basıncını dengelemek.

Yani burnundan su girdiğinde de aynı durum olur.

Kulak için tamponlar var ama tavsiye etmem.

Kulak sağlığına zararlı.

0|1
    0|0
    • nasıl bir zararı var ?

• peki teşekkür ederim :)

• Rica ederim. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne soru sorucağınızı şaşırdınız artık...

0|0
    0|1
    • soruya eğer biliyorsan cevap ver. yok soruyu beğenmediysen ya da cevabı bilmiyorsan git

• terbiyesizlik yapma. sen kendi agzına nereden su geldigini bilmeyecek kadar salaksan o da senin beyin fonksiyonlarındaki problemden kaynaklanıyo.

• terbiyesizlik yapan sensin. bilmiyorum ve öğrenmeye çalışıyorum. hakaret ederek seviyeni göstermişsin. şimdi*git !

• duralexsedlex arkadasa katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Spor malzemesi satan yerlerde kulak tikaçlari var onlardan kullanabilirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaçması mümkün bence... kulak zarının ani basınçlarda zarar görmemesi için iki tarafındaki hava basıncını dengelemeye yarayan östaki borusu adında 3-4 cmlik bir yapı var..orta kulak ile geniz arasında bir tünel gibi düşün.. belki çok çok az da olsa bir miktar su sızmış olabilir ve bu da koku hissini yaratmaya yeter..

0|0
    0|0
    • tıkaçlar varmış bunu önlemek için, kullandınız mı? önerir misiniz?

• Hocam aynı sorunu bende yaşadım geçen sene. Ağzı fena kurutuyor mide bulantısı yapıyor maalesef. Kulaktan burun boğaz birbirine bağlı ama kulaktan geleceğini sanmıyorum. Ağzından fark etmeden yutuyorsundur büyük ihtimal

0|0
    0|0
    • hocam kulaktan su kaçabiliyor diyenler var. neyse tıkaç bakacaz artık :) teşekkür ederim yine de :)

Yükleniyor...