Ligin son derbi maçında fenerbahçeli oluyorum siz ne düşünüyorsunuz?

beşiktaş fenerbahçe maçında sonuna kadar fenerbahçeliyim haydi fenerbahçe yen beşiktaşı direk biz gidelim şampiyonlar ligine ehehe :)))

Güncellemeler:
iyice zırvaladınız millet boş boş konuşmayın gerçekçi olun 1.olmak için fenerle mi yarışıyoruz yoksa 2. olmak için beşiktaşla mı benim için mantık önemli fazla söze gerek yok

0|0
4|28

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Gercek Galatasaray taraftarı asla Fenerbahçe bin kazanmasini istemez.Hatta gecen gün Galatasaray li bir arkadaşla bu mevzuyu konuştuk ve bana verdiği cevap :kümeye dusecegimizi bilsem bile asla gönlüm 1 maclikta olsa Fenerbahçe için atamaz

1|0
    0|0
  • Valla biz şampiyon olduk altta siz ne yapıyorsanız yapın :D

1|0
    0|0
  • derbilerde topla oynama sanırsam en fazla 15 dk

bunu konuşssak?

75 dk kavga -dövüş!

oyun la bu!güreş mi?

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe böyledir işte insana takımını bile değiştirtir :) inş. Fenerbahçem kazanır ama tabi beşiktaşında kaybedeceğini pek sanmıyorum çünkü fenerbahçenin amacı yok zaten şampiyon beşiktaş hem kendi taraftarı önünde oynayacak hemde şampiyonlar ligine direkt katılmak için yenmeleri şart

0|3
    0|1
  • o büyük söz yine kendini gösterdi: BİR GÜN HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK:))

1|3
    0|1
  • Mantıklı aklın yolu bir :) Ama BJK bunları yener gibime geliyo :)

1|0
    0|0
  • yenilip yenilmemek önemli değil yeterki adil maç olsun adil oynansın zevk versin insana oyuncular kendilerini yere atıp vakit geçirmesin Fenerbahçe takım otobüsü taşlanmasın teknik direktör oyuna geri dön zaman geçir demesin umarım güzel maç olur :))

0|2
    0|0
    • en iyi cevap dostum

• zaten bu süslünün içinde sarı lacivert bir sevda vardı ben hissediyordum. yürekli kızmış sonunda açıkladı:)

• fenerbahçeli bir gence aşık olduysa ondan dolayıda fenerbahçeyi sevmeye başlamış olabilir bundan sonra benim için süslü fenerbahçelidir

• bende fb yi tutuyorum ilk defa :D

1|0
    0|0
  • Rezil ettin bizi ya .

1|1
    0|0
  • gs li olsam senden utanırdım. bjk liyim ama fb ve gs nin bizden her zaman 1 adım önde olduğunu düşünmüştüm. sayende artık tek rakip olarak fb yi görüyorum.

0|1
    1|0
  • Tanıdığim hic bir Gs lı sampiyonlar ligine direk gidebilmek icin fenerbahceyi tutuyorum diyecek alcalmadi. Sen gercekten Galayasaray taraftari oldugunu dusunuyormusun ?

0|2
    0|0
    • evet senden daha çok galatasaraylıyım ve alçalmakla alakası yok bunun tamam mı 2. olmak ya da olmamak amaç

• Benden daha cok galatasarayli olduguna eminim. Cunku Besiktasliyim. zengin olmak icin bulenti gelin olatak almak veya unlu olmak icin ajdari damat olarak secmek, ikinci olmak icin asirlik bir rekabeti ezip fenevliyim demekle esdegerdir. Kimsenin eliyle ihaleye girmemek gerenk.

• galatasaray ikinci olsa bile finansal fair play nedeniyle avrupaya gidemeyeceği için o maçın çok önemi olmaz tek istediğimiz güzel bir derbi olsun

0|1
    0|0
  • ama seneye gideceksiniz hahaha

0|0
    0|0
  • Erkek olsan bişey derdim de neyse :)

0|1
    0|0
  • Ben Fenerbahçe li olarak bu maçta Beşiktaş'ı tutacağım. Umarım 3 puanı alırlar :)

0|0
    0|0
  • iyice düşürdün kendını :D

0|3
    0|0
  • yapma be renktaş her türlü gideriz biz ya bjk de istikrar yok

0|0
    0|2
    • anlatamadım renktaş bir laf ettim haklıyımda yanlış anlaşıldık iyi mi :)

• eğer ikinciliğimiz garanti olursa hayatta desteklemem ıyyyy ne işim olur

• Puan farkı 10 oldu, Fenerbahçe Beşiktaşa maçı verir :)

0|0
    0|0
  • Emre volkan Meirelessin olduğu takımı desteklemek?

Seni galatasaray duruşuna çağırıyorum...

0|1
    0|0
  • Bu yüzden nüyük klüp Fenerbahçe. Ezeli rakibinin taraftarı bile yenmesini istiyor :)

0|0
    0|1
  • Mantıklı :)

0|0
    0|1
  • hmm bence Bu neden le en buyuk FENERBAHCE DİR

cunku gercek taraftar kendı rengınden sevgısınden baska bir takıma renge golunu gectım azına bıle almaz ?

EL... diye baslayıp GİRMEK İLE biten atasözunu sana gonderdım ;)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • beşiktaş maçında bizi destekleen ne yazar siz önce Melo'suz, hakan balta'sız ve Şınayder'siz sivas deplasmanında kazanın önce :)) dsdsd

0|0
    0|0
    • Sivasspor ligin ilk yarısındaki arenada oynanan haksız yere hakemlerle kaybedilen maçın hesabını sorar gibime geliyor

• gerçek bir galatasaraylı asla takımından vazgeçmez

0|0
    0|0
  • gs zaten öylede böylede 2.olur ama şampiyon FENERBAHÇE. :)

0|0
    0|0
  • Ben hala Beşiktaş'ın şampiyon olacağı konusunda inançlıyım <3

Antalyaspor Fenerden puan alır.

0|1
    1|0
  • umurumda değil kimin yendiği biz hertürlü giderizz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...