Ve fenerbahce hukmen 3.0 galip

Trabzonspor Fenerbahçe arasındaki macin galibi Fenerbahçe oldu bugün aciklamalara gore sizce bu karar nasil doğru mu oynanmasimi gerekiyordu

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• beklenen skor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• doğru karar biz galatasarayı yenseydik tekrar oynatırlardı eminim

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Taraftarın müdahalesi yüzünden hükmen kaybetmek.kotu ama daha önce Beşiktaş Galatasaray macindada ayni sonuç olmuştu

0|0
    0|0
  • olması gereken dogru karardı başlık açman bile okadar gerekli değildi bence

0|2
    0|1
  • Yoğun yağış ya da hakemin kural hatası yapması gibi olaylar olaylar olmadığı için hükmen galibiyet doğru karar

0|1
    0|0
  • Şaşaırdım valla uzun zaman sonra bizimn lehimize bir karar çıktı

0|0
    0|0
  • bu karar süpriz değilki. haftalardır söyleniyordu zaten hükmen 3 - 0 karar doğru tabiki. geçmiş uygulamalar ve maçın yarıda kalması bunu gerektiriyordu. ama maç başlamadan önce tatil edilseydi tekrarlanması gerekiyordu.

0|0
    0|0
  • Maçın 2'nci yarısını oynatmadıklarına şükür asdmklöşdg

0|0
    0|0
  • Eğer maç tekrar edilseydi fenerbahçe o maçı yense ya da yenilseydi bile kazanan sadece şiddet olurdu o yüzden doğru karar

0|1
    0|0
  • zaten beklentim bu yöndeydi talimatlara ve disiplin kurulu yönetmeliğine bakılırsa tff bu sonucu vermek zorundaydı sürpriz olmadı yani :)

0|0
    0|0
  • Aksi Söylenmiyordu

0|0
    0|0
  • Aslında yanlış bir uygulama aynısı beşiktaş-galatasray derbisinde de olmuştu . Bence takımın hiç bir suçu yok olay çıkaranlar ceza alsın maç seyircisiz olarak tekrarlansın .

0|0
    0|0
    • Nasıl takımın suçu yok o stadın güvenliği o takımın sorumluluğunda engel olamıyorsa cezasını çekmeli

• nasıl güvenlik önlemi alırsan al binlerce insanı tutamazsın bu durumu düzeltmek için insanları düzeltmek lazım trabzonsporlu taraftarlar da yaptıklarında sonuna kadar haklı onlar artık hiç bir maçı düşünmüyor kupa verilene kadar

• Doğru karar

emenike:1 döşedim 3 yazdılar.

0|0
    0|0
  • Olması gereken oldu.Doğru karar

0|0
    0|0
Yükleniyor...