Kapat

Birini ne kadar zorda olsa unutabilir mi ki insan?

deli gibi sevdigi birini nasıl unutur insan?

bu mümkün mü?

o kırmaya korktuğumuz kişi 2 dkda bizi paramparça ettiğinde hayal kırıklığına uğrattığında ondan hemen soğursunuz unutmaya çalışırsınız ama unutamazsınız aklınız çıkar o çıkmaz aklınızdan her gece ağlarsınız özlersiniz ama o bilmez

bu insanı nasıl unutabilirsiniz ki?

1|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Evet bu mümkün her ne kadar zor olsada elbet birgün unutursun o kişiyi... Sadece zamana ihtiyacımız var tatlım ve unutma hiçbişey için kendini üzmeye değmez...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• zamanla alisir unutursun..

1|0
    0|0
  • tabiki unutulur. zaman lazım braz. birde başka birini bulursan ve seni mutlu ederse daha çabuk unutursun.

1|0
    0|0
  • valla bazen unutmak zorundasın degmediğini görene kadar belki seversin özlersin öyle birşey olur ki özlem nefrete dönüşür allah bildigi gibi yapsın dersin unutmaya çalışırsın yani daha dün sana ölürüm diyen insan yarın seni gözü görmez bu işler yalan dolan ya ben diyeyim sana

0|0
    0|0
  • zamanla unutamassanda alısıyosun

1|0
    0|0
  • Unutur , unutur. İnsan neleri unutuyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne olursa olsun, bir seyler paylastigin ve sevdigin birini asla unutmazsin. Ama su olur; yarin bir gun aklina geldiginde sadece yuzunde ufakbir tebessum oluyorsa ve baska hicbir sey hissetmiyorsan o zaman anla ki hatiralarina kaldirmissin coktan.

1|0
    0|0
  • Valla ben kendi adıma her gün dua ediyorum allahım aklımdan kalbimden sil at artık onun için üzülmeme izin verme geri dönüş olmasın diye çünkü bu acının geçebilmesi için tek çıkışın bu olduğunu biliyorum

1|0
    0|0
  • elbette unutuluyor. daha doğrusu unutmak değil yokluğuna alışmak desek daha doğru. zaman her şeyi kendiliğinden çözüyor. kafanı dağıtacak şeyler bularak başlayabilirsin. kimse için üzülmeye değmez

1|0
    0|0
    • haklısın canım değmez ama elimde olmadan üzülüyorum işte :(

• doğru :( böyle üzüntüler, acılarda insanı daha çok güçlendiriyo. tabi bir yandan da insanlarla arana duvarlar örmeye yarıyor. oda ayrı bir mesele

• haklısın çok özlüyorum çok seviyorum ama elimden hiçbişey gelmiyo :'(

• Unutabilir neleri unutmuyoruz ki biz insanlar

0|0
    0|0
  • unutamazsın daha ck aglayacksın her zanam aklına geleck

1|0
    0|0
  • Evet unutursun ya aslında zaman herşeyi çözer benim taktiğim onunla ilgili herşeyi yok etmek :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...