Saçmalığın daniskası

ben bedensel engele sahip bir kızım bir gün ev telefonumuz çaldı ve mahallemizin muhtarının karısı aramış sizin kız hastamı bilgisayarda gördüm demiş ve kapamış telefonu bu muhtarımız 5 yılı aşkındır muhtarlık yapıyo ? muhtarlığının ilk zamanlarında aramadı da niye şimdi arıyo ? anormallik var bu işte biraz fikir vermenize ihtiyacım var

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtar cihazlarını , yetkileri ile beraber sadece kendisi kullanabilir, kanunda muhtarın karısı diye bir yan makam yok. Hele gizli kişisel veya hane bilgilerini kullanması bile açık ve net suç, bu konuda muhtara sizin telefon açıp bu meyanda bir telefon aldığınızı ve kendisine emanet edilen özel bilgileri eşi ile dahi paylaşamayacağını hatırlatmanız , o bilgilerin gereksiz amaç ve ellere ulaşmasını engellemekte bir adım olur.

1|0
    0|0
    • napmaya çalışıyo bu kadın ?

• bilgilerimde taşınır mı taşındığım yere diye sordum

• Birşeyin taşındığı yok, merkezi bir sistem bütün bilgileri tutar, resmi kişilikler kendilerine izin verilen yere kendilerine emanet edilen şifre ile girerler. Sistemin ulaşmadığı yerlerde de muhtarlar ellerindeki değişen kayıtları kendilerinden daha yüksek bir resmi birimde belli süre aralıklarında kaydettirirler. Başka taşınan bir şey olmuyor.Her muhtar şifresinin izin verdiğini görür ve neden sisteme girdiğinin de hesabı her zaman sorulur, keyfi giriş yasaktır

Erkekler Ne Diyor 4

• secimlerden sonrami aradi öncemi?

1|0
    0|0
    • sonrasında aradı yok açıklama yapsa çok mantıklı diyeceğimde bilgisayarda gördüm aradım demiş

• :))

• Sende ara sizi bilgisayar da gördüm malmışsınız de kapa :D

1|1
    0|0
    • hahaha :D beni güldürdün Allahta yüzünden gülücükleri eksik etmez inşallah :)))

• yani iyi ki neşelisin anlamında dedim :))

• :D aynen başka türlü çekilmiyo

• ara muhtarı küfür et seni sikayet edicem de bunca yıldır aramıyodun simdi ne degişti diye sor dalga mı geciyosun de öyle telefon konusması mı olur

1|0
    0|0
    • haklısın :)) saçma çok saçma :))

• Bisey yok sadece oy istiyor

1|0
    0|0
    • oyları kullandıktan sonra aradı

Kızlar Ne Diyor 3

• Muhtarın karısı olduğuna emin misin ?

Başka biridir bence

1|1
    0|0
    • kim olabilir ki anneme muhtarın karısı olduğunu söylemiş :)))

• Tam olarak ne demiş annene ?

Valla bana pek inandırıcı gelmedi , arayıp sormak en iyisi olur anneni abini veya babanı gönder ya da sen gidebiliyorsan sen git muhtarla veya bulabilirsen karısı ile konuş eğer arayan eşiyse neden aradığını açıklamak zorunda..

• evet soruya ne yazdıysam aynısını sormuş sonra merak ettim bilgisayarda görünce demiş küt kapamış telefonu annemde şaşırdı bende gidebilirim yürüme sorunum yok sadece sol elimi kullanamıyorum bizede çok mantıksız geldi bu yaptığı şey :))

• oy alabilmek icin yalakalik yapiyor iste neyini anlamadin bunun

1|0
    0|0
    • yok oy kullandıktan sonra geldi telefon :))

• Ne yaptın sna sormak lazım

1|0
    0|0
Yükleniyor...