Panik atakmıyım ben yaa. böyle hayat ikimize de zulüm olmasın sakın

çok uzun süreli bir beraberlikten sonra tam 1 yıl önce evlendik. ilk zamanlar 10 numara bir ilişki. aslında hala öyle. eşim güler yüzlü konuşkan biri yanında sıkılmazsın bazen benm yanımda beni güldürmek için saçma sapan şeyler yapar. ama gel gör ki aramız bozulmasın anında taş kesilir kalbi sanki hiç beni sevmemiş.

benm sorunum şu eşimin içki içmesini karşıyım içersen boşanırım dedim ki öyle de yaparım.şimdi biyere gitcek olsa acaba içki içer mi içerse naparım korkusuyla çocuk tam 1 senedir bir yere gidemiyo mecbur kalmadıkça. kavgalarında da söyle sıkıldım evde oturmaktan diyo. haklı ama napıyım korkuyorum içki içer diye kötü niyetim yok kii benim. ne yapmalıyımm sizce herşeye rağmen ona güvenip göndermelimiyi onu. çünkü böyle nereye kadar sürecek

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• İçki içmesi seni niye rahatsız ediyor?

cayırt

0|0
    0|0
    • çünkü ben Allah q inanan bağlı bir insanım ve haramdan mümkün olduğunca uzak dururum bile isteye harama el uzatmam eşimle evlenmeden içki kullandığını biliyordum fakat asla taviz vermedim içki içtiği zamanlar ayrı kaldım uzun süre ama sevidiğim için hep gönlümü almasını bildi ve ben de hayır diyemedim. evlenmeden önce en baş şartım içki konusuydu ve bir kere bu yasağımı çiğnedi bir kereye mahsus affettiğimi söyledim

• Takdir edersiniz ki ben size bir kaç çözüm sunabilirim fakat asıl önemli olan sorunu sizin nasıl gördüğünüzdür.

• ben onun sürekli evde olmasından memnunum edve oturunca da internete sarıyo bazen busefer ona kzııyorum onu kısıtlıyorum bazen hiç açamıyo kızıyorum diye ama ne biliyim yaa

Erkekler Ne Diyor 4

• tıpkısının aynısı kavgalar yaşanıyo evde. Bekarken hergün aralıksız sınırsız içerdim. Evlendikten sonra haftada bir veya ikiye indirdim. Sonra onada karışmaya başladı ve tabi arkadaşlarıma takılmama laf söyledi. Ama baktık huzursuzluk başlıyo şimdi daha imtiyazlı davranıyo haftada bir veya ki alkolümü alıyrum ama sınırlı şekilde çünkü sorumluluğumu biliyorum. Sıkarak hiçbiyere varamazsın hatta kendinden evden soğutma riskin bile var bence çok üstüne gitme.

0|1
    0|0
  • bence gönder gezsin gelsin içeçek kişi evde de içer dinlemez demek ki içmeye yelkenmeyecek bir kişi neden güvenmiyorsun ona ki öyle evde tutmayla hem ilişki ters teper hemde cinsel yönden ters teper

0|0
    0|0
  • noluyor içki içince neyin kafasindasin sen

0|0
    0|0
    • hemen söylüyorum neyin kafası olduğunu Müslüman kafası.

• sonsuza kadar sürmesi dileği ile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seni sevıyosa gercekten zaten içmez..eşine guevenmesilisin o sözu al ondan içmiyeceğine dair.. boşanmalarlada tehtıt etme en kotu sey..ben oyle tehtıt edilsem sen kmsın sana mecburmuyum der çekip gderım içmesem bile.kolay soylenmememesi gerekır boyle şeylerin. yıkıcı değil yapıcı ol bnce.

0|0
    0|0
Yükleniyor...