Güzel sitemizin radyosunun olmasını ister misiniz?

Arkadaşlar ks fm ya da kızlarsoruyor radyo adlı bir radyo kursak internet üzerinden yayın yapsa. Günün belirli kısımlarında canlı telefon bağlantısı olsa vs. vs. Sizler neler olmasını istersiniz? :) Yönetim duy sesimizi.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• olursa haftada bir ben yayin yaparim :))

Ancak bu biraz mesakattli is ve sorumlu kisilerin olmasi gerek gunluk yayin akisi olmali :))

0|1
    0|0
    • Bizde @pozitifadamm' la beraber bunu konuşuyorduk. Gerçekten zor bir şey ama ne bileyim yani şu siteye özgü bişey olsa, isteyen gönüllü arkadaşlarda program yapsalar ne bileyim gerçekten çok işe yarar ve çok güzel olur. Zaten net üzerinden yayın yapacağız maddiyat istemiyecek.

• yani ben yardimci olurum size haftada birgün onu söylim gerisi gelismelerin haberini bekliyorum

• Tamam dostum. Arkadaşlık isteği yolluyorum.

Kızlar Ne Diyor 4

• Telefon bağlantısı olsun herkesi keklerim wuww !

0|1
    0|0
    • :D LilyPAd- güzel olmaz mıydı? İnternet üzerinden hiç bir ücret vs. olmaz zaten. Soruma 5 yıldız verir misin tüm site görsün de cevaplasın. :)

• Bağlantılar da ne dedikodular döner

0|1
    0|0
    • :D Ahahaha Yok be bacım. Merak etme olmaz öyle şeyler tamamen eğlenceli bir radyo olacak.

• ks radyo iyimiş

0|1
    0|0
    • Yani. Farklı bir isim de bulunabilir. Zaten internet üzerinden yayın yapacağımız için herhangi bir ücret de ödenmez. Soruma 5 yıldız verir misin tüm site görsün de fikrini söylesin :)

• Olmasın karışır ortalık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Olsa iyi olurdu ama ona kalana kadar cok eksikler var

0|1
    0|0
    • Öyle tabi ki ama bu yönetimle alakalı bir durum değil. Netten yayın yapacağız bizim yönetimle ilgimiz olmayacak ki. :) Soruma 5 yıldız verir misin tüm site görsün diye :)

• ben haberleri sunarım ses tonum iyidir.bayan voleybol takımlarının maçlarını da alsın yönetim anlatırım .cinsellik bölümü gece 24 te sizlerle sevgili dinleyenler .canlı bağlantılar vs :)

0|1
    0|0
    • :) Olabilir aslında :) Fikirlere açığız. Net üzerinden yayın olacağı için sadece bizim sitedekiler bilir herhalde. Soruma 5 yıldız verir misin tüm sitenin görmesi açısından :)

• ben radyoda çalıştım.dinamik radyo .maç anlattım ,istek programı sundum,haber sundum

• Ooo. O zaman sen bu işlerden prof. anlam da anlıyorsun. Dostum senle bu işi yürütelim :)

• djlık yapabılırız hatunla ks yıkılır .:)

0|1
    0|0
    • Mükemmel olur. Peki tecrüben var mı?

• Tamam gerekli plan, program yaptıktan sonra iletişime geçeriz.

Yükleniyor...