Eski sevgili sendromu...

6 aylık yıpratan bir ilişkinin ardından sevgilimle ayrıldık.Aynı sınıftayız ve her gün bir şey oluyor.Mesaj atmalar,kıskandırmalar,sinir bozmalar,laf atmalar vb. şeyler.Hatta en son bir kızla konsere gidiceğini gözlerimin içine baka baka,bağıra bağıra söylemişti ve bende dayanamadım elim ayağım titredi yemin ediyorum.Aramızda geçen konuşma şu:

O:Ne bakıyosun?

Ben:Çok fazla çaba gösteriyorsun.Yapma.

O:Asabımı bozma benim

Ben:Bozarsam ne olur?

Sonra araya sınıftan erkek bir arkadaş girdi.Biz sizin kavgalarınızı dinlemek zorunda değiliz diye,daha sonra eski sevgilime bir laf etti.Eski sevgilimde kavga çıkardı daldı çocuğa.

Her gün bir olay oluyor.Mutlaka her gün sinirim bozuk oluyor.Eski sevgilim ve sinirimin bozulmaması elimde değil.Kalbim sıkışıyor bildiğiniz.Ve o sınıfta geçirmem gereken süre fazla.Dayanamıyorum.Başka bir yerde olsamda aklıma gelicek,sinirlenicem yine.Lütfen yardımcı olun.Ne yapmam gerekiyor,eski sevgilimin amacı ne?

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence seni kıskandırıp geri dönmeni istiyor olabilir, biraz terbiyesizleşmiş ama.

1|0
    0|0
    • Okuduğunuz için teşekkür ederim.Kesinlikle terbiyesizleşti.Çok canımı yakıyor.İnanın hayatımda bu kadar canım yanmamıştı.

• Kafayı yer o zaman :) Yanımda bir erkek bile görünce kafayı yiyor

• ee ne güzel işte o zaman sende sinir etmiş olursun daha ne istiyorsun ?

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok basitşu anyaptığı şeyi yapıyo canını yakıyo

1|0
    0|0
    • Okuduğunuz için sağolun.Evet hemde çok yakıyor.Ama neden?

• ağlayarak ona geri dönmeni bekliyor beyefendi senin koruyucu bir erkeğe ihtiyacın var sınıfta yok mu öyle biri onun da çekineceği biri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ona karşı hala bir şeyler hissediyor musun ?

1|0
    0|0
    • Okuduğunuz için teşekkürler.İnanın bilmiyorum.Tek duygumu gayet iyi biliyorum o da sinirlenmek.Kıskandırınca elim ayağım titriyor,kalbim sıkışıyor,yanına gidip bir tokat geçiresim geliyor.

• İkimizinde birbirimize karşı hataları oldu.Olsam bir dert olmasam bir dert.

• biraz kafayı yesin. . her zamankinden daha havalı ve daha güzel ol.. ve ona aldırmıyormuş gibi davran.. başka bir erkekle sohbet et.. çığırından çıksın iyice

• hiç tınma sınıfta o yokmuş gibi davran umursama duyma bakma...! bunu zor da olsa UYGULAAAA

0|0
    0|0
Yükleniyor...