Kadının gücü erkeği alt etmeye yeter mi sizce ?

Kadının fendi mi ? Erkeğin kasları mı ? ;).

• Ayda 5 gün kanayıp da canlı kalan dan korkacaksın aga :))
    40% (4)25% (2)33% (6)Oy Ver
  • Bir kadın sakın beni beceremez sanma..!! seni öyle bir becerir ki; ellerini açıp Allah a yalvarırsın; "Allah ım sana şükürler olsun iyi ki bir aleti yokmuş" diye :))
    10% (1)12% (1)11% (2)Oy Ver
  • Sıcak ağdayı gözünü kırpmadan bacağına yapıştırabilen kadın için " dayanamaz arar beni o " diyen erkeğin hayal gücüne hayranım. :)))
    10% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Ortalama 1.50 boylarındaki bir Türk kızı naz, kapris ve tripleriyle 1.90 boyunda dev gibi adamı yıkabilmekte ve hayattan soğutabilmektedir.. :)))
    30% (3)50% (4)39% (7)Oy Ver
  • Ne kadar haklı olsanda tartışmaya girdiğinde finalde özür diliyosan ben güçlüyüm deme eyy adam :))
    10% (1)13% (1)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))
Sorularıma 1 yıldız veren ve cevap veren üyelere (-) eksi verenler hepinizi çok SEVİYORUM anladınız siz <3 ;)

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Kanaya kanaya Kangren Olduk

0|1
    0|0
  • Çene kadın fendi

0|1
    0|0
  • Ben çok uğraştım ama bir erkeği o tek el ben iki elle bile yenemedim bilek güreşinde :D diğer alanlarda yeneceğim kuşkusuz... Mesela acıya dayanma eşiğimiz bildiğiniz üzere erkeklere oranla daha yüksek, mesela doğum sancısı veya şiddetli adet sancısı... uyuşturmadan dişimdeki kocaman çürüğe dolgu yaptırdığımı bilirim.

0|1
    0|0
  • ortalama 1.50 boylarındaki bir turk kızı naz, kapris ve tripleriyle 1.90 boyunda dev gibi adami yikabilmekte ve hayattan sogutabilmektedir. iste bu guzeldi :)

0|1
    0|0
  • D sıkkkı -.-

0|1
    0|0
  • kadının fendinin yanın da erkeğin kasları neymiş ki :D

0|1
    0|0
  • Kadınları sorgulamayı kes !

0|1
    0|0
  • A'yı okuduktan sonra diğerlerine bakmaya gerek kalmadı.:D

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Ortalama 1.50 boylarındaki bir Türk kızı naz, kapris ve tripleriyle 1.90 boyunda dev gibi adamı yıkabilmekte ve hayattan soğutabilmektedir :)

THE END...

0|1
    0|0
  • evet yeter

0|1
    0|0
  • D dedım :D .

0|1
    0|0
  • B dedim,iyi ki yokmus harbiden.d

0|1
    0|0