Erkek arkadaslar ozellikle cevaplarsa sevinirim

Öncelikle herkese hayırlı geceler .kafam karıştı ne yapmalıyım bilmiyorum.tanışmak istediğim bir kızın numarasını aldım.çok hoşlanıyordum.ciddi niyette.ama hiç tahmin etmediğim birşey oldu.kızın numarası ile facebook da aratınca karşıma bir fake cinsel içerikli profil çıktı.durum yazısı 1 haftalık yani günceldi.eyvallah bende sütten çıkmış ak kaşık değilim ama kafam karıştı işte.siz olsanız nasıl bir yol izlersiniz.hiç bilmiyor gibi bir şans vermek mi ciddi anlamda.yoksa gönül eğlendirmek için takılmak mı.işin garip tarafı hiç beklemediğim biri düşününce güleşim geliyor inanın..soramıyorum da bu profil senin mi yoksa biri numarandan kayıt mi yaptı diye.bütün saçmalıklar beni bulur..düşünceleriniz önemli..teşekkürler

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Direk sor bence ne iş bu diye

0|0
    0|0
    • Soran

Bir dakika önce

Arkdsligi ilerlettikten sonra sormak daha mantikli mi olur.yada benimleyken hala cinsel sohbete ihtiyac duyacsk mi vs

• Profili kullanan kisi kizin cp tlfnu ile giris yaptiusa alakasi varmidir. Kiz 18 yasinda fake profilde 20 yasindayim yaziyor yorumlarinda beyaz tenli esmerim yazmis :)

• İşte sor oda bilmiyosa öğrenmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• Sor diyeceğim ama o da demez mi sen sapıkmısın niye bu kadar araştırma gereği duydun. demese bile korkup kaçar. (öyle birisi bence gözüne de gözükmesin)

0|0
    0|0
    • Arkdsligi ilerlettikten sonra sormak daha mantikli mi olur.yada benimleyken hala cinsel sohbete ihtiyac duyacsk mi vs

• bence kendı numaran degılde baskasından ara ya da ankesorluden profılı bılmıyordur belkı bana boyle bı hat satmıstı adıler daha o şirketle iş yapmadım.. kapattırdım hattı da.. ama bıraz kullanmak zorunda kaldım maalesef Allah düşmanıma boyle bı hat vermesin o derece dıyorum.. dedıgımı yap madem samimi değilsiniz daha ancak boyle ogrenebılırsın

0|0
    0|0
    • Numara onun.ama profil de numaraya kayitli. Arkadas bul kisiler yapip rehberdekilere bakinca da cikiyor.en iyisi kendim tanimak . Benimleyken devam ederse o zaman sorarim.sizce mantikli mi

• ıste o kadar beklemek zorunda kalmazdın boyle dene bakalım ne dıyecek

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardesim yanlis bilmiyorsam, şöyle bir durum da olabilir kızın günahını alma hemen. Başka biri o numarayla kayıt olmuştur yıllar önce sonra o numarayı kullanmamıştır, hat bloke olduğunda o numara tekrar satışa sunulur. Belki kız gidip o numarayı aldı? Yanlış bilgi vermekte istemiyorum herhangi bilgili bir arkadaş düzeltebilir yanlışım varsa.

0|0
    0|0
    • Guncel bir profil.dusunceniz icin tesekkurler.zamana birakmak en iyisi

• bir şey sormadan aranı uzak tut

0|0
    0|0
  • sor bencede

0|0
    0|0
    • Soran

Bir dakika önce

Arkdsligi ilerlettikten sonra sormak daha mantikli mi olur.yada benimleyken hala cinsel sohbete ihtiyac duyacsk mi vs

• ben anında sorardım beklemezdim böyle bir konu hakkında ama candyterry de haklı der insan herhalde ne işin vardıda baktın o kadar diye

Yükleniyor...