Kapat

Yalanını yakaladığınız insanlara ne yaparsınız??

yalan söyleyen insanlara ne yaparsınız ?Uzak mı durursunuz?Yüzüne söyleme taraftarı değilim de siz ne yaparsınız?

0|0
28|39

En İyi Erkek Görüşü

• Yalanını yakaladım mı bir insanın onunla muhattabım o anda biter.

Yalanı hiç sevmem ve aslada tahammül edemem söyleyen kişiye.

Hayatta ne olursa olsun doğruların söylemensinden yanayım. En azından ileride yalan söyledim diye pişmanlık duymazsın.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 38

• Maalesef birşey yapamıyoruz çok istesekde. Alışmak zorundayız çünkü artık herkes riyakar, yalancı. Sözleri sahtekar bakısları aşikar. İnsanların biyolojısı artık iğrençliklere ve hainliklere daha ellverişli. Sevdiklerimizden ailemize kadar herkes kolaylıkla yalan soyleyebılıyor artık hemde gozumuze baka baka.. Yapacak birşey yok kardeşim İnsanoğlu kişilik olarak çok alçaldı.. Alışmak ve duymamazlıktan gelmelıyız utandıracak ve gururunuzu ılcıltecek bır yalan ise de o kişiden olabıldıgınce uzak durmalıyız

1|0
    0|0
  • Yalan söylemeyen bulamazs8n neredeyse. Çok az...

Ben yakalayınca yüzüne vuruyorum. Daha önce bunu bunu dememişmiydin? Diye.

Sonra da seyreyliyorum kaçırmaya çalışırken ter çökmesini.

Çok zevkli!

Tabii sonra da salla gitsin.

Kimseyi düzeltemezsin.

Yine söyleyecek. Ve bu sefer yakalamak daha zor olacak.

1|0
    0|0
  • Yüzüne vururum

1|0
    0|0
  • Ne yapayım ki ? Yüzüne söylesem kabul etmez bir yalan daha atar utanamaz bile.. alışmıştır o yalana. uzak dururum o halde. Gerci o da hic icimden gelmiyor ya al bide buradan yak hesabı.

1|0
    0|0
  • yüzüne söyleme taraftarıyım ama . çok yakın biriyse söyleyemem belki lafı bir şekilde o yalana sürüklerim gelmesede getirmeye çalışırım yani

1|0
    0|0
    • tamam deneyeyim bende

• en sevmediğim şey yalandır dedim ama alınmadı herhalde üzerine neyse tamam çok sağol

• Arkadaşlar sohbet esnasında zararsız bir yalan söylerse umursamam, güler geçerim.

Ama kız arkadaşım yalan söylerse bu ciddi bir problemdir.. Yalanını yüzüne vurur ve ayrılırım.. Kesinlikle affedemem..

1|0
    0|0
  • Söyleyiode rencide etmem

1|0
    0|0
  • selam bence onu takip edip güzel bir dille söyleyebilirsin ama kırmdan eğer devam ediyorsa hayatından çıkrcaksın

1|0
    0|0
  • Madde 48

"Bir sürü doğru söyledik ama hiç burnumuz kısalmadı."

1|0
    0|0
  • selam yalanı sevmem yüzünede iyi insan olmasını telkin ederim yalana başvuran kadın erkek olsun arkadaş olmam küsmem ama ciddiye almam.kadın erkek yalan söyleyenden her türlü kandırma aldatma peşpeşe gelir uzak kalmak iyiydir.sizde yüzüne söyleyin

1|0
    0|0
  • duruma göre değişir.öylesine gelişigüzel söylenmiş bir yalanın bana bir zarar vereceğini düşünmeyeceğim için pek ciddiye almam hatta yalanı söylediği konuyu karşımdakinin zaaf konusu olduğunu görür ve cebimde tutarım gerektiğinde kullanmak için.

1|0
    0|0
  • normalde yuzune soylemem ama sevmedigim bir insansa milletin icinde rezil edrim onu konusamayacak hale getirrim. ki akli basina gelsin. ama huylu huyundan vazgecmez.

1|0
    0|0
  • Soguk davranirim. Baskalariyla konusurken onun dikkatini cekecek sekilde laf sokarim

1|0
    0|0
  • bozmam yüzüen vurmam bırakırım hmm dyip . yalan söyledigini anladıgım bir seviyede kalamsı daha ii ayrıca dedigi yoldan gitmem ya da ona göre plan ypaarım falan..

1|0
    0|0
  • gider yüzüne söylerim sonrada birdaha yüzüne bakmam ama benden çok yalan söyleyen yoktur oda ayrı bir konu :D

1|0
    0|0
  • Yakalarsam sobelerim

1|0
    0|0
  • yalan ederim

1|0
    0|0
  • filipinlere gönderırım

orda yalancılara ıyı muamele var ;)

1|0
    0|0
  • Ona Belli Etmeden Uzaklaşırım

'' rainypuw ''

1|0
    0|0
  • yüzüne söylemesemde laf sokarak belli ederdim rengimi ona.hem oda daha kötü olur yani hiç değilse anlar :)

1|0
    0|0
  • Ben ima ederim o sıkışıp gerçeği söyler ;)

1|0
    0|0
  • Söylenen yalana bağlı ... eğer büyükse tabiki bir mesafe koyarım :)

1|0
    0|0
  • Yalan çok zararlı değilse fazla büyütmem ama beni üzdüyse silerim

1|0
    0|0
  • içimde saklarım ona göre tamkinli davranır her lafına inanmam

1|0
    0|0
  • Bozuntuya vermem ama ona göre davranirim

1|0
    0|0
  • Uzak durmakla kalmam hayatımdan silerim. Bir daha yüzümü göremez.

1|0
    0|0
  • yüzüne çakarım direk o yalanı.

1|0
    0|0
  • İLİŞKİMİ KESERİM ve TEK KONUDA KONUŞMAM.

1|0
    0|0
  • Benim yöntemim mukoko yalan böyük günah

1|0
    0|0
  • belli etmeden hesabını sorarım ona ayrıca kişinin bendeki derecesine göre değişir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 28

• nasıl bir yalan ona bağlı

eğer küçük önemsiz bir şeyse bir şey söylemem değilse söylerim, bozarım

ama genel olarak yalan söyleniyorsa o kişiden soğur uzaklaşırım

1|0
    0|0
  • Yalan söylediğine kesinlikle eminsem, yüzüne karşı söylerim.

Çünkü bir daha o hataya düşmesini istemem.

İnsanlara onları kırmadan hatalarını söylemek gerekir.

Söylersek daha çok özen gösterir ve yanlışlarının kendisine zarar sağladığını anlar.

1|0
    0|0
  • Gider sorurum eğer çok geçerli bir nedeni yoksa silerim

1|0
    0|0
  • giderek uzaklaşırım :)

1|0
    0|0
  • bi kere bir kız arkadaaşımın yalanını farkettik diğeri de aynı anda farketmiş yalan olduğunu. Göz göze geldik onunla ddgbkjgdf ikimizde birbirimizin anladığını anladık çok komikti. Kızda hemen sonra doğruyu söyledi zaten :D Şaka falan dedi

1|0
    0|0
  • uzak dururum.

1|0
    0|0
  • yüzüne pat diye vururum yalanını sonra da giderim

1|1
    0|0
  • arkadaşımın yalanını yakalım yüzüne söyledim anladığımı belirttim o bana küstü trip falan attı yaniii bilmiyorum ne yapılması gerekildiğini en iyisi yalandan uzak durmak

1|0
    0|0
  • yüzüne vurmam. sadece anladıgımda gözlerine bakarım. Eğer söylediğinden pişmansa söylediğini o anda unuturum

1|0
    0|0
  • Yalanını öğrendiğim anda yakaladığım anda anlamamazlıktan gelirim. Sonra sorular sorarım o yalan konu hakkında. Çok büyük bir zevkle yalanlarını dinlerim keyif alırım. Sonra sakin sakin ortaya koyarım... O yüzündeki sahneyi görmez pahabiçilmez !

0|0
    0|0
  • Yüzüne vurmam. Davranışlarımla belli ederdim ve temkinli davranırım.

1|0
    0|0
  • Bir daha ne derse desin her zaman aklımdan acaba bu da mı yalan diye geçiriyorum

1|0
    0|0
  • utandırım bir şekilde bidaha yalan söylemez.

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmam.!

Hiçbirşey !

1|0
    0|0
  • Yalana bağlı.Yalan söylemeyen insan da olmadığına göre bilemedim şimdi

1|0
    0|0
  • cevabını bildiğin bir şey sor nasıl bir yalan uyduracağını keyifle dinle :) o da olmadı çok önemli bir konu hakkında söylüyorsa uzak dur

1|0
    0|0
  • şöyle okkalı bir osmanlı tokatı...

1|0
    0|0
  • susar susar yeri gelince o yalanı g*tüne sokardım.

1|0
    0|0
  • İletişimi kesiyorum ya da mesafe koyuyorum

1|0
    0|0
  • Ne konuda yalan söyledigine baglı bu. Ama bidaha guvenemem sanırım

1|0
    0|0
  • acikcasi sevdigim bir insan olunca her zaman cesaret edemiyorum. cunku bazen hic birsey eskisi gibi kalmiyor. bazen de susmak dayanmak zor.

1|0
    0|0
  • Uzak durmaya çalışırım.

1|0
    0|0
  • anlattığı birşeyi birdaha dinlemem gözümde değeri düşer

1|0
    0|0
  • yüzüne söylerim uzaklaşırım.

1|0
    0|0
  • aslını ıspat eder, susarım

1|0
    0|0
  • yalanını yakaladığımı belli etmem,başka yalanlarını yakalamak için

0|0
    0|0
  • Öncelikle bir daha yalan söylememe konusunda uyarırım. Eğer tekrarlanırsa ağzıma geleni söylerim konuşmayı keserim.

1|0
    0|0
  • yüzünüe çarparım

1|0
    0|0
Yükleniyor...