Kendi ırkınızı üstün görür müsünüz ? Irkçılık yapar mısınız ? : )

Kendi ırkınızı üstün görürmüsünüz ? Irkçılık yaparmısınız ? : )

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Irkçı değilimdir çünkü Müslümanım ama TÜRK Irkı Gibi Bir Kahraman Milletten olduğum için onur ve gurur duyuyorum . TÜRK Milleti 600 yıl Islam sancaklığı yapmış Tüm dünyaya diz çöktürmüş ISLAM ` ı yaymış ve Peygamber (S.a.v) Övgüsünü Almış Milletir . Cenab-ı Allah MÜSLÜMAN TÜRK Irkını Korusun Ve Yüceltsin .

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• asla yapmam . ama iyiki türküm.

1|3
    0|1
  • Benim seçme şansım olan bir şey değil, kimsenin seçme şansı yok. Dolayısıyla üstün görmek ya da aşağılamak kimsenin haddine değil, olmamalı.

0|0
    0|1
  • Bazı milletten olan insanları sevmem, tarihte yapmış oldukları insanlıga utanç verici davranışlarından dolayı. Bunu millette bulunan isanların hepsine indirgemek ne kadar dogru bilmiyorum ama, gidip de bir sırp'ı sevemem.

0|2
    0|0
  • asla ve kat'a

yapanları da şiddetle kınıyorum

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne yalan söyleyeyim ister istemez yapıyorum

Neden mi?

Ben peygamber(sav) övgüsü olan Fatih'in torunu olan Türk'üm !

Ben Orta Asya'da türeyip 7 cihana hakim olmuş Türk'üm !

Ben Orhun Abidelerinde ad geçen Türk'üm !

Ben Krallara,Prenslere,Romen Diyojenlere,İskenderlere diz çöktüren Türk'üm !

Ben Ahmet Yesevi'nin nefesini,Hacı Bektaş-ı Veli'nin nefsini,Yunus Emre'nin olağanüstülüklerini kanımda barındıran Türk'üm !

Ben yok olmak üzere iken tek bir dişi ile birleşerek 400 milyona ulaşan Türk'üm!

Ben dünyaca '' Tanrı'nın yer yüzünde ki kırbacı '' diye anılan Türk'üm !

Ben gemiden kara yürüten ,bir çağ açıp bir çağ kapatan Türk'üm !

Ben tarihi baştan yazdıran,tarihte adım silinirse tarihi silicek olan ırktan gelen Türk'üm !

Ben tarihte sadece kendi ırkım tarafından yenilen Türk'üm !

Ben şalları,altınları,gümüşleri süs edinen Türk'üm !

Ben Türk olmayanlara insan yerine koymayıp,yüzlerine bakmayan Osmanlı Türk'üyüm !

Ben dünya da hiçbir kutsal kitap yokken,tüm ırklar ateşe,puta taparken Tanrının varlığını birliğini bilen Türk'üm !

Ben 40 kişi ile Çin sarayını basan Türk'üm !

Ben 12 dakika da savaş bitiren Türk'üm !

Ben korkudan Çinlilere sedd yaptıran,Ruslara '' slavzm '' akını başlattıran Türk'üm !

Ben Hz.Nuh'un oğlu Hz.Yafes'in torunuyum !

Ben Kur-an'da adı geçen Allah'ın ordusuyum !

Ben Alper Tunga'dan başlayan Oğuz Kağan'a uzanan Fatih Sultan Mehmet ile devam eden hala dünya da eşi benzeri bulunmayan ATATÜRK'ün ırkından gelen Türk'üm !

Ben bir TÜRK'üm dinim cinsim ulu,İslamiyet ruhum bedenim buram buram TÜRK'lük kokan TÜRK'üm... Ne mutlu TÜRK'üm diyene ne mutlu buram buram TÜRK'üm diyerek yaşayabilene !

0|2
    0|0
  • Kendı ırkımı ustun felan gormem ama Türklüge laf edecek adama da ırkıclıgın Allahını yaparım.Kım olursa olsun.Ben nasıl kımseyı kucuk gormuyosam kımsede Türklüğü küçük göremez.

örnek gostermek gerekırse bknz:

link

0|0
    0|1
  • Irk yetişkinlerin uydurduğu bir ayrımdır. Çocuklar bilmez ayrımı..

Kaç bin tane ırk var. O zaman insanlar binlerce çeşide ayrılıyor?

Hayır hayır, insanlar sadece iyi ve kötü olmak üzere ikiye ayrılırlar.

0|0
    0|1
  • ırk yanlıs ifade. Türk milleti diyelim biz ona. Üstün görürüm.

0|2
    0|1
  • Türküm türk olmaktanda gurur duyuyorum ama o ırk daha üstün veya bu ırk daha üstündür diyemem çünkü insan insandır ayrımcılık yapmam

0|1
    0|0
  • hayir ama 100 sene 4 ülkeyle savasan bir millet gercegi de yok degil ^^

0|1
    0|0
  • yapmam

0|0
    0|0
  • beyazlar daha hoşuma gidiyor sanki

allah cezamı vermesin benim :D

inadına bir siyahla evlenecem kendime inat :D

0|0