Çok tembelim ya çoooookkkk!!!!

Ya arkadaşlar diyetteyim yediklerime dikkat ediyorum ama spor yapamıyorum yapsam bile kondisyon aletinde en fazla 20 dk yapıyorum çoook üşeniyorum :( off çok tembelim nasıl yencem bu huyumu dayan diyorum kendime ama olmuyo

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Nefsini yenme çalışmaları yapacaksın. Çünkü tembelliğin sonu yok. Gittikçe toparlaman zor olur.

Yaptığın iş ne olursa olsun farklı bir eylem ile eğlenceli hale getirmeyle başlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • neler yapabilirim mesela

• Sırf spor için ne yapabileceğini anlatıcam. Sonra nefis yenme üzerine düşersen de yardımcı olurum. Spor yaparken müzik dinle . Dinleyeceğin müzik sana daha çok tempo verecek müzik olsun. Sarmıyor mu ? Konusu seni saracak bir film izle . Yok ya oda mı olmuyor ? Gece aynanın karşısına geç. Deki ben şuan'da şu iğrenç olan fazla kilolarımı atamazsam insanların veya sevgilimin veya çevremin bana vayy gayet fit olmuşsun yerine kilo sende ki güzelliğide alıp götürmüş dediklerini hayal et.

• Ben bu dediklerinin çoğunu yapıyorum :( nefsimi nasıl yenicem önemli olan o

• KArbonhidratı az aldığından enerjin çok az , o yüzden tembelsin protein oranını yükselt çok azda karbonhidrat al .

0|0
    0|0
  • Sürekli kondisyon aletinde sıkılıyorsundur. Başka şeyler dene. Zaten zamanla alışır vücudun bu tempoya

0|0
    0|0
  • Yaninda seni teşfik eden biri olsa daha iyi olur bnce

0|0
    0|0
  • yanlız değilde çok sevdiğin ya da muhabbeti iyi olan bir arkadaşınla spor yap mutlaka alışman klaylaşır muhabbet ederken bir bakmışsın spor bitmiş çıkıyosun :)

0|0
    0|0
  • beslenmene çok dikkat et

0|0
    0|0
  • maalesef bende :(

0|0
    0|0
  • daha sosyal olabileceğin spor salonlarına gidin tembellik kalmaz örnek portakalspor gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...