Sporla ayda 4 kilo verilir mi?

Yemeği biraz azaltarak tatlıyıda azaltarak ama tamamen kesmeden. Yani günde tatlı için 100 kalori gidiyo diyelim. bunlarla birlikte sporla ayda 4 kilo verilir mi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ayda 8 kilo vermiştim :))

0|0
    0|0
    • sadece sporla mı? hangi sporları yaptın?

• Boy 1.55 kilo 54. doktor normal diyo ideal değil diyor. bence normal değil yani zayıflasam daha iyi durcak. yüzüm güzel vücudumda güzel olsa süper olcak. boyum kısa ama alıştım artık. yeter ki zayıflıyım ya. off hep deniyorum deniyorum olmuyo ama bu sene kesin kararım başlayalı 1 ay oldu 2 kilo verebildm sadece ama hiç sıkı yapmadan. son 2 ayım kaldı tam 6 kilo vermeliyim ya da 7

• bol bol su iç meyve sebze ye ağırlık ver haftada 1-2 gununu full proteine harca süt içme sakın. ekmek yeme yiyeceksende kepek ye protein dolu :)

Erkekler Ne Diyor 3

• ben geçen yıl 2 ay spor salonuna gittm 5 kilo aldım

0|0
    0|0
  • sıkı diyet bol su hergün spor salonu 2 saat çalışma 1 ayda 110 kilodan 88 kiloya düştüm ben :)

0|0
    0|0
    • Neeee. 22 kilo dile kolay

• öyle tabii hiç tatlı olmıcak die bişi yok bak neyse eklede özelden yazıyım sonra silersin

• ekledim

• sıkı diyet iyi kombin disiplin hırs düzenli uyku ve diyet normali zaten ayda 5 kg dir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olur tabi diyet faso fiso yediklerinin kalorisini hesapla gunluk alman gereken kaloriyi geçme ve yağlı yiyecekler disinda istedigini ye kolayca verirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...