25 Yaşında sevdiğinize sahip mi çıktınız hovardalığa mı gittiniz

Yaş 25 işiniz var sevdiğiniz kız var onunda işi var güzel bir gelecek sizi bekliyor ne karar verdiniz hemen nişan evlilik mi siz erkekler yoksa unuttunuzmu o anlaştığınız güzelim temiz sevgilinizi ilk aşkınızdı belki sizide seviyordu neyi seçtiniz 25 yaşında bakımlı genç yakışıklı bir erkek olarak hayatın tadını çıkarmayı mı alemlere akmayı mı yoksa o sevdiğinize sahip çıkıp evlenmeyi mi seçtiniz evlenenler şimdi nasıl o ilk aşkınızı kaçıranlar baska kadınlar onun yerini tuttu mu .?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sahip Çıkarım tutmazzzzz

1|0
    0|0
    • insan dış dünyayı merak ediyor usta merak yüzünden sevdiğiyle yetinse ilk belki onadan mı bilnmez

• Bir insanın başına ya meraktan yadaaa ... Fazla meraklı olmamak lazım.

• Bak kardeşim. İşim var. Bugüne kadar ne işe girdiysem hep en iyi yerlerde oldum. Paraya ihtiyacım yok. Evim var. Yakışıklı, sohbeti hoş biriyimdir. Kızları kolay ilişki kurar erkekleri hitabımla yönlendiririm. Bunca yıl emek verdim kendimi yetiştirdim. Çabaladım. Bu kadar mesafe kateden kendimi kim olursa olsun herhangi bir kıza emanet edemem. O kadar değersiz değilim. Çıkarım, sevişirim, dolaşırım lakin evlenemem. Yaşım da 25.

0|0
    0|0
    • bir yanım evlen diyor diğer yanım daha gencim çok fikrim değişir falan diyor ben evlendiğimde sevdiğime sadık kalmak istiyorum ama şu an cok zorrrrrr

Yükleniyor...