Ebru şallının karın savar dvd si

bu dvd yi hiç yapan oldumu 21 günlük kür bende yapmaya başlıcam acaba etkilimidir

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Bol bol yarim mekik..3 litre su günde..tatli, hamur isi ekmek cola icmek yok...izgara sulu yemek salata yogurt var..tam guzel bir kahvalti var..haslanmis yumurta ceviz bol maydonoz, yiceksin..aralarda bir porsiyon meyve.sonra baska bir arada findik ya da badem ya da ceviz...sen bunlari yap.sabah ve aksamda 15 er setler seklinde yarim mekik..zorla yapabildigin kadar yap...diyet olmadan sımsıkı bir karına sahip olamazsn

1|1
    0|1
    • diyet yapıyorum zaten setler halınde dedin ya 2 3 setmı olcak

Erkekler Ne Diyor 8

• Gençler, kilo verme - diyet bunun gıbı seylerı doktorunuza danısmadan bellı testlerden gecmeden yapmayın. kafanızı duvarlara vurursunuz ters teptıgınde o zamanda ış ışten gecmıs olur. Belkı sızın vucudunuz farklı besınlere tepkı verıyor ya da asıgı kendını kasma senı kramplara sokacak bunları bılıyormusunuz ?

0|0
    0|0
  • Karın savar mı asdasd ismi bombaymış

0|0
    0|0
  • Cok iyi hatun ya :)w

0|0
    0|0
  • Ebru salli ya bir sorsaniza hangi spor akademisini bitirmis?

0|0
    0|0
  • Kesin işe yarıyodur. baksana ebru şallı "karın savar " demiş kocasını savmış...

0|0
    0|0
  • annem yapıyor :))))))))) füüü füü üfff üfff bıkmadan yapıyr :D

0|0
    0|0
  • koca savar dvd side var onun,.)

0|0
    0|0
  • Gidin adam akıllı spor salonuna yazılın kendinizi kandırmaktan öteye gidemezsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bırakın kendinizi kandırmayı ya Yiyin için sora 21 gün kür Zayıflayın oldu

0|0
    1|0
    • canım 2 aydır diyet yapıyorum 10 kilo verdim sadece göbegimin duz olması ıcın yapcam

• hayır değil ben yaptım insanity workout çok daha iyi ayrıca ebru şallı 1,5 saat sürüyor bazı hareketleri o kadar gereksiz ki nefes almayı öğretmeye falan çalışıyor bir sürü bence çok gereksiz sıkıcı

1|0
    0|0
    • azcık göbegım var o gıtsın dıye yapcaktım

• tamam canım bakcam şimdi saol

• önemli değil

• yok yapmadım ..

0|0
    0|0
  • yapmadım yapınca haber ver

0|0
    0|0
  • yapmadım

0|0
    0|0
  • canım 21gunde etkı edermı bılmıyorum ama ben tvden yapıydum onunla.3ayda gerçekten toparlandı vucudum

0|0
    0|0
  • Bunu bilmiorum ama ebru sallinin diger dvdlerinden denemistim faydasini gördüm :)

0|0
    0|0
  • zumba dansını öneririm sana çok güzel ter döktürüyor :)

1|0
    1|0
Yükleniyor...