Türkiye ve diğer müslüman ülkeleri avrupaya göre güçlü ülke midir nüfus bakımından ?

Türkiye'nin nüfusu 73 milyon ve diğer türkiye dışındaki Müslüman ülkeleride katarsak nüfusumuz baya yüksek Avrupa'nın nüfusu kaç acaba türkiyeden büyük mü

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Lütfen bunu yapmayalım artık. Gelişmişlik bir ülkenin toprak genişliği, nüfusu, dini seçeneği ya da etnik kökeni değildir. Türkiye'deki insanlar bunu anlayana kadar ülke bu durumda olmaya mahkum. Bunlardan bağımsız olarak kolaya kaçmakla, tembelliği ödüllendirmekle de gelişilmez. İnsanlar sırf bu ülkede yaşadıkları için sevdikleri ve yaptıkları işe bağlı olmadıkları sürece bir değişiklik olacağını sanmıyorum.

0|1
    0|0
    • Müslüman bunu nerden bilsin cahiler iste.

• Ben de Müslümanım. Benim demek istediğim nokta farklıydı. Din kişinin kendi seçeneğidir, farklı din ya da inanışlardan insanların kişinin inancından ötürü tartışmaları pratikte bir fayda taşımamakta ya da kişilerin inancını değiştirmemekte. Özellikle ülkemizde bu tartışmalar insanları birbirinden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramamakta.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Avrupa Birliği olarak düşüneceksek tabiiki Türkiyeden çok daha fazla 500 milyon kişiden fazla nüfusu var ha müslüman ülkeleri toplarsan nüfus bakımından büyük ihtimal daha kalabalıktır ama yani 1 milyar da olsa bir cacık olmaz onlardan söyleyim ben sana :) Şurdan örnek vereyim, hollandanın nüfusu 16 milyon ve ekonomisi bizle aynı :)

0|0
    0|0
  • nufusun fazla olması kalıfıye olamadıktan sonra ne halta yarar,ayrıca almanya nufusu bızden fazladır mısal!

0|0
    0|0
  • anlaşılan siyaseti pek takip etmiyorusun zira 4 milyonluk israil 100 milyonluk arap coğrafyasını kontrol ediyo önemli olan nüfus değil onları yöneten kişilerin kim olduğudur.rte olduğu sürece abd nin kölesi olmaya mahkumuz

1|1
    0|0
    • sikktir lan siyonist köpek israilin devlet başkanı degil halkı güçlü akıllı ama türkiyede r.t.e degil senin gibiler oldukça dogru bir bok olmaz

• lan* hala rte yi mi savunuyon kendi ülkesini dolandıran adama oy veriyosunuz sonra neden bize koyun diyolar diyosunuz

• Bir ülkenin nüfusunun fazla olması, o ülkenin çok gelişmiş olduğunu göstermez. Nüfus miktarı, o ülkenin bakmakla yükümlü olduğu insan sayısını belirtir ki bu arttıkça gelir düzeyi azalır.

0|0
    0|0
  • 739,2 milyonmuş avrupa nüfusu islam nüfusu 1.5 milyar kadardı sanırım tabi avrupadaki müslümanlar filan var fazla yani

0|0
    0|0
  • Güçlü olsa ne olur? Adam tek tuşla uydudan yollayacağı füze ile bitirir olayı.

0|1
    0|0
  • İyi bir rakam tabiki ve müslümanlar gerçekten çok. Güçlü ama müslüman ülkelerinin başındaki liderler müslüman değil ki.

0|0
    0|0
  • VAlla o kadar çok insan varki alayı mal savaşa girseler kaybederiz aq

0|0
    0|0
  • Soruyu yanlış sormuşsun galiba. Nüfusa göre güç olmuyor fakat evet Avrupa ülkelerinin her geçen gün nüfusu azalıyor. Genç nüfus yok çünkü avrupa da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nufus büyük olsa ne olur beyinler boş olduktan sonra

1|0
    0|0
Yükleniyor...