Galatasaray taraftarı iyi gün taraftarımı degilmi?

Kötü gidişatta ortalıkta görünmeyenler simdi şampiyon olmuş gibi neden değiniyor?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• google' a ''iyi gün tar'' yazıyorum daha tamamlamadan galatasaray çıkıyor. buda mı yalan:))

1|2
    3|2

Erkekler Ne Diyor 8

• erkekleri anlıyorum da kızlara ne oluyor böyle anlamıyorum futbolunun kaç kişiyle oynandığını sorsam çoğu bilmez :S

1|1
    2|3
  • Herkes cArsi olamaz

0|0
    0|0
  • feneri yenmek kadargüzel bir şey yok şampiyonluktan bile güzel neredeyse. o fenerlilerin suratındaki üzgün ifade mutlu ediyor insanı :) ve galatasaraylılar her zaman takımının yanındadır.

2|0
    0|0
  • Büyük takımı yenmek kolaymı bırak tadını çıkarsınlar mancini nin söylediği gibi FENERBAHÇE liderliği hak ediyor :)

0|2
    1|0
    • ahahahah komiksin bayağı. siz gizi yenseydiniz yapacağınız kutlamalar: santraya bayrak dikme, sahanın ortasında heleee melonun önünde saç kestirmek,soyunma odamızın duvarlarına şampiyon falan gibi şeylerle boyamak . biz bayağı az kutlamışız yaaaaaaaa

• E yani biz mağlubiyette kutlama yapacak kadar küçülmeyiz bu yüzden büyüğüz ;)

• Çok mu üzüldün yenilgiye kıyamamm.

2|1
    0|0
  • hiç farketmez takımımızın yanındayız biz

0|0
    0|0
  • gerçek galatasaraylı iyi günde kötü günde her zaman gönül verdiği sarıyla kırızının yanında takımın armanın anında olurrr...kötü günde takımı yanlız bırakan yavşaklar gerçek galatasaraylılar değiller ;)

0|0
    0|0
  • boşverin ya.

0|0
    0|0
    • agresif olmamızın sebebi bazı fenerlilerin her yenilgide illa bir bahane uydurmasıı.. bu arada tebrik etmişsin teşekkür ederim :)

• bakl şu anki sorulan soruyu fenerliler açmış. galibiyet aldık tebrik et geç böyle sorularla provoke ediyorlar bizde haliyle sinirleniyoruzz istemeden de olsa kabalaşıyoruz

Kızlar Ne Diyor 4

• biz kötüyken de buradayız iyiyken de. ama iyi günlerimiz size koydugu için sadece o zamanlar görüyorsunuz o başka

3|1
    1|2
    • Neyle koyulur bilirmisin

• rica ederim evet sürekli provoke etmeye çalıştılar bizi spor da açılan sorularla kuşlara şöyle böyle diye biz gelmeyince daha çok sinir oldular tabi seninde argo kullanımlarına anlam vermek zor...

• fenerliler maç oynanmadı ve meloyu eleştirici tarzı yorumlar yaptı ancak sonunda tebrikler gs yi dediler yinede sorulardaki cevaplara özellikle dikkat ettim ama provokeler artınca soruyu soran arkadaşta böyle bir soru açmış bence takımlar için kabalaşılmaması lazım zaten sinir olma nedenleri bu.

• kötü günde yanında olmayan kiim örnek ver? herkesi kendiniz gibi sanma , dün bugün günlerden fenerbahçe diyenler , BİZE HERGÜN GALATASARAY!

2|1
    2|3
  • En büyüksün galatasaray !

1|3
    2|3
  • iyi gün taraftarıyız da kötü günde. siz selçuk ıslıklandı diye böle düşüncelere kapılıyosunuz. halbuki orda selçuk formayı çıkarıp çıktı diye anlık bir tepki vardı.biz şanımızla yürüdüğümüz için her zaman gsliyiz.

1|1
    0|1
Yükleniyor...