Yarınlarda olmasını istediğiniz, yapacağınız şeyler o yarınlarda gerçekleşiyor mu, uygulanabiliyor mu ?

Yarın diyete başlıcam, yarın her şey yoluna girmiş olucak, yarın ders çalışıcam, yarın daha güçlü olucam, kendime söz yarın bu iş biticek vs vs .. Yarınn bir sürü olması istenilen durum var.. O yarınlardan istediğiniz şeyler gerçekleşiyor mu ? Başarabiliyor musunuz?

0|0
821

En İyi Erkek Görüşü

• ulan bende bu konuda tekim zannediyordum hee her pazar gecesi kafamı yastığa koyduğumda o muhteşem hayatı sergileyeceğime söz veriyorum ama bir b*k yaptığım yok :D Başlıyorum sigarayı bırakcağım,bıraktığım spora geri döneceğim,ders çalışacağım,işime odaklanacam,yok öyle yapcam böyle yapsam pazartesi bir oluyor gözlerimi açamıyorum zaten gene aynı hayat kaldığı yerden devam ediyor anlıyacağın AYNI B*K FARKLI GÜN.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Aslında hayır.

Bir 10 yıllık analiz yapacak olsam kesinlikle yarınlarımda şunu yapacağım dediğim hiçbir şey gerçekleştiremedim( aslında gerçekleştirmedim. )

Başarma potansiyelim var. İstersem başarabilirim. Ama isteğimle beraber o hırsı kazanamıyorum sadece.

cut.

1|0
    0|0
  • Vallahi yarınlara istekle değil dua ile başlıyorum hep :) Hayırlı bir eş vereceğim değere layık bir emanet diliyorum Rabbim 'den.. Maalesef hayalimdeki kız profilinin nesli tükendiği için kabul olmuyor :)

1|0
    0|0
  • Bazen evet bazen ise hayır insan her zaman her istediğini elde edemiyor malesef öyle olsa herkez mutlu olurdu dert tasa olmazdı diye düşünüyorum:)

2|0
    0|0
  • yarınlardan tek bişiy istiyorum. lütfen bana gözükmesin. ben gömiyeyim. güneş doğmasın. gözümü açmayayım.

THE END...

1|0
    0|0
  • Çocuk istiyorum ama tek başına olmuyor.. :\

1|0
    0|0
  • Genellikle evet.

1|0
    0|0
  • Güzel bir iş istedim oldu

Araba istedim oda oldu

Ev dedim oda oldu

Arazi dedim oda oldu

Para bol olsun dedim oda oldu

hepsine eyvAllah ta bir Eşim olmadı daha bakalım bekliyorum kısmet :)

1|0
    0|0
  • Ne istediysen gerceklestirmenin gururunu hep yasamisimdir.

1|0
    0|0
  • Hayatta hicbir sey umdugun gibi olmaz

1|0
    0|0
  • bİR İŞ YAPILACAKSA YAPACAKSIN MÜMKÜN OLAN EN KISA SÜREDE... VE İŞ BAŞLANGICINA ZAMAN BELİRLEMEK BENCE ANLAMSIZ.BAŞLAMAK BİTİRMENİN YARISIDIR UNUTMA

1|0
    0|0
  • son 2-3 yıldır evet herşey istediğim gibi oluyor.

1|0
    0|0
  • yarin cay yapacagim ve iyi demlenmesini istiyorum :))

1|0
    0|0
  • yarın başka birgündür yarını bekle

buda geçer arkadaş sakın üzülme

1|0
    0|0
  • yarınlar bitmez ki yapacaklarım bitsin, yarınlar bitince de zaten başımız sağolsun

1|0
    0|0
  • Allah'ın yarını bitmek tükenmek bilmiyor tabi :) bugünün işini erteleyebildiğin kadar ertele

1|0
    0|0
  • aha bugün program yaptım saat 22:20 yatacaktım güya :(

1|0
    0|0
  • Malesef olmuyor.. hep ask isterim yarinlardan

1|0
    0|0
  • erteleyerek hiçbir iş yapılmıyor ya, bu yüzden durma yap diyorum ben :)

1|0
    0|0
  • Umutla yolculuk etmek, gidilecek yere varmaktan çok daha zevklidir.(((

1|0
    0|0
  • ruh halim çok sık değiştiği için bugün istediğim bir şeyi yarın istemeyebiliyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Her şeyi yarınlara ertelemek neye yarar? Zaman kaybı ve yıpranmaktan başka bir tesiri olmuyor hayata, insana.

Ertelemeleri bıraktım. Birazdan değil, şu soruyu cevapladıktan sonra değil, yemek yedikten, uyuduktan sonra da şimdi, şimdi yapmalı, şimdi olmalı o planlar. Yoksa elimizde hiçbir şey kalmaz.

...

Mini mini bir kuş donmuştu,

Pencereme konmuştu,

Aldım onu içeriye,

Cik cik ötsün diye,

Pır pır ederken canlandı,

Ellerim bak boş kaldı!

...

Ellerin boş kalmasın dost! ;)

1|0
    0|0
  • Yarın kesin erken yatıcam dediğim hiçbir gün grçekleşmedi :(

1|0
    0|0
  • Yarınlar çok farklı evet bir gün o yarınlarda bitiick bazıları için..

1|0
    0|0
  • Kısmen.

1|0
    0|0
  • olmuyor ne yazık ki..

1|0
    0|0
  • genelde yarın değil de pazartesi diyorum şahsen :D ve şey, başaramıyorum :D

1|0
    0|0
  • Gerçekleşmesi için icraat gerekiyor o yok işte