Kadınlarda hafif kas kötü mü duruyor?

Ben spor yaptığımdan dolayı karnım ve bacaklarım hafif kaslı ama abartılı değil. Biraz da sert bir ifade veriyor ama ben çok seviyorum, peki sizce bayanda hafif kas kötü mü?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence süper olur. Spor yapan ve hafif kaslı bayanları takdir ederim.

link

1|0
    0|0
    • ayy ama bu çok iğrenç bence,ben çok az bir kastan bahsediyorum:)

• :) Daha fazla kaslıları da var.. neyse boşverdim.

Erkekler Ne Diyor 10

• Bel üstündeki bölgelerdeki (yani, kol, omuz, sırt ve karında) kaslar bence itici gözüküyor.

Kadının tüm feminenliğini alıp götürüyor. Böylesi bana çekici gelmiyor doğrusu.

Ancak bel altındaki bölgelerde durum farklı. Oralarda ki kas kadında çok güzel oluyor bence..

Yani popo ve bacaklarda hafif kas gerçekten çok sexy. (Ancak o da abartı olmamalı tabi.)

0|0
    0|0
  • Hafif kas güzel olur, ama vücud geliştirenler gibi abartı, her yerinden fırlayan garip adlı kaslar falan itici.

0|0
    0|0
  • bacaklarda, yürürken çizgiler halinde belli olan kalf kasına bayılırım , çok kadınsı ve iradaeli görünüm veriyor, cok seviyorum . özellikle ayak bileğindeki kemikle çok güzel kombine oluyor. Bayılırım , düz bacak cok sıradan . haafif kas yap bence

0|0
    0|0
  • güzel güzel fit olmak iyidir. taş taaş =)

0|0
    0|0
  • kaslar abartılı durmuyorsa bence gayet güzel görünür, sizi tanımak isterdim doğrusu...

0|0
    0|0
  • bence çok güzel, ki ben güçlü bayanlardan hoşlanırım.

0|0
    0|0
  • kas berbat duruyor ozellikle kol ve karinda

0|0
    0|0
    • kolda gerçekten iğrenç ama spor yapınca ister istemez hafifte olsa kas çıkıyor:)

• o kıvrımlar her bayanda olmalı haklısın:)

• kivrim istiyoruz ama kilo değil! grup kuracagim bununla ilgili :D

• çooook itici.

0|0
    0|0
  • gizli aşka katılıyorum.banada itici gelir..

0|0
    0|0
  • kaslı bir bayan bana itici geliyor.fit bir fizik olmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bende de var ama bende var dıye soylemıyorum bence hafıf kaslı bır kadın guclu oldugunu dısa yansıtır o kasları yapmak ıcın azım gerekır ben azımlıyım havasını verebılır ve erkeklere gore bu kadın yatakta iidir dıe dusundurebılır ayrıca kaslı bır kadın kolay kolay kılo almaz ve erkkler boyle dusunerek uzun zaman benım ve sexy bıcımde olur gıbı dusunebılır..

0|1
    0|0
    • ya benim çok az bir kasım var zaten ama ben çok seviyorum hatta bana bazen gurur bile veriyor çok hoş:)

• benimki genelde su yüzeyınde uyumak ama o da yuzmek sayılabılır :)

• :)sayılır:)

• Hafifise tamam. Fazlası varsa biraz kötü ))))

0|0
    0|0
  • Sıkı can iyidir demişler, sıkı beden de öyle :)

0|0
    0|0
  • hafif kas iyidir, sevilesidir.

0|0
    0|0
  • hem erkekte hem kadında itici buluyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...