Üniversite Ortamında Ne yapılmalı?

Bu sene üniye başladım İlk Bir ay Herkesle Tanıştım,Sınıfın hemen hepsi beni tanır hale geldi. Bir ayın sonunda derslerime yoğunluk verdim Ve bu arada millet gruplaşmış birbirlerinin tel numaraları felan Şu an 2.dönem vize haftasındayız Sınıf 6-7grup şeklinde dolanıyor ben ortada kaldım herkes selam veriyor,selam veriyorum o kadar geri kabuklarına çekliyorlar ne yapmam lazım strese girdim ilk defa başıma böyle birşey geldi Derslere Odaklanamıyorum. Bugün sınava gittim,Koridora çıktım bizim sınıftakiler ordaydı bir selam verdim onlarda as dediler konuşmalarına devam ettiler. Harbi derslerim iyi kaldığım ev ve arkadaşlarımda iyi her zaman ön planda olan ben son 2aydır kendimi kaybettim resmen ne yapmam lazım ?

Güncellemeler:
Ciddi cevaplar Verin arkadaşlar

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• amaan boşver dostum ya o grup olarak gördüklerinin bir çoğu ileride birbirlerine düşman olacaklar nasılsa salla gitsin. Nasıl olsa arkadaşların olur ilerleyen zamanlarda. İlk sene zaten bildiğin herkesin embesil embesil dolaştığı saçma sapan bir sene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gir dal aralarına sınavlara calısalım de ya da o not bu not vaemı dıye sor . ben 2 yıldır üniliyim . sınavdan sınava görüyom milleti .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Onu bunu bilmem de , kimseye kendini yamamaya çalışıpta delikanlılıktan ödün verme

0|0
    0|0
Yükleniyor...