Hayat Ne Kadar Yoruyor Sizleri*?

Hayırlı akşamlar Dostlar

Hayat kimini şah kimini vezir kimini köle yapar

Hayat sizi ne kadar yoruyor ?

Size verilenlere memnun musunuz ?

Yoksa kaderim bu deyip yaşar mısınız ?

Yorgunluk kahvesi

link

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• dostum hayatı çok fazla irdelememek anlamını kurcalamamakta fayda var diye düşünüyorum.pir efendimiz şems bu konuda şöyle der...hayatın anlamını arıyorsanız buna ulaşmanın iki yolu var...uzun olanı kitaplardan geçer kısası,sevgiden...ben anlamının da peşinde değilim.tek derdim ailem(annem ve babam)ve işim.inan gerisinin bende önemi yok.eskiden önemsiyordum ama gereksiz olduğunu anladım.ha bunun dışında değerlerim ya da değer verdiklerim yok mu?elbette var ama salt hayat bana göre bir gün o da bu gün...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 15

• bazen cekip gidesim oluyor herseyden ve herkesten

Ama gidemiyorsun hani su amalar varya insanin hayatinda dostum :))

öyle bir koyuyor ki adama

0|1
    1|0
  • haddinden fazla yoruyor burası amenna bir boşluktayım sanki süreklenip gidiyorum sonumu bilmeden geleceğimi kestiremeden

0|1
    0|0
  • Ben sana şu kadar diyorum hayat bişey yapmaz hersey insanın elinde ve insandaki aklın sınırı yok..yapabileceklerinin

0|1
    0|0
  • Hayatın bana verdikleriyle memnunum ama neden daha fazlasını evlatlarıma sunamayayım diye daha çok çalışıyorum.

1|1
    0|0
  • Hayat iyi hadiseler ile kötü hadiseler ile insanı doğruya ulaştırmak için roller verir kula,

Lakin insan dünyaya Yaratıcıyı keşfetme,tanıma,anlamaya gelmiş ve bu doğrultuda hayatını devam etmelidir

doğumdan ölüme sınavdayız

0|1
    0|0
  • Ne kadar mı yoruyor hmm bir sigara tiryakisini 15.ci kata hiç durmadan çıkması gibi yoruyor...Hiç kaderim demedim hep şikayetçiyim yaradandan değil yardan.

1|1
    0|0
  • Valla sırf yaşamış olmak için yaşıyorum. Özgürüm çünkü kaybedecek bişeyim de kalmadı.

1|1
    0|0
  • Öncelikle Şükür etmek lazım. Hayatın yorgunluğunada zamanın olmamasınada her şeye şükür lazım

1|1
    0|0
  • binecek bir motorunuz veya arabaniz yoksa bayagi bir yoruluyorsunuz.

0|1
    0|0
  • hayatın sorunu yok biz fazla gelişmişiz, azıcık salak olsak bu hayat tadından yenmez ^_^

1|1
    0|0
  • Mesele yorup yormaması değil aslında..

*Asıl olan ne için,kim için yorulduğun..Çok şükür..

1|1
    0|0
  • NE YORACAK PATRONUN CIZIRTISI :)

1|0
    0|1
  • Taşıya bileceğimiz kadar yoruyor. Kaldıramayacağımız yükü yüklemiyor rabbimiz, şükürler olsun.

0|1
    1|0
  • Hayati bilmemde kiz arkadadim acayip yoruyor :)

0|0
    0|0
  • çok yoruyor çok lan kpss hazıranıyorum soru alacak para bulamıyorum abim içine etti ailenin borç yaptı hepimizin ağzına sıçtı 0 yaşından beri çalışıyorum ünv.den sonra çıktım adam akıllı hazırlanırım diye düşünüyordum allah sorumsuz olanların belasını versin yeter be!

0|1
    0|0
Yükleniyor...