Bir erkeğin canını en çok ne acıtır?

Sevgilim benimle çıkarken yaklaşık 3 ay önce eski sevgilisinin peşine takılmış ve 4ay öncede kızlığımı aldı. Ben bunla napcağımı şaşırdım bunu bugün öğrendim sevgilime ağzıma geleni saydım yalan söylüyorlar aşkım falan dedi bende artk bn hak eden biriyle evlenirim sen olmuycan hayatımda bitti tamamen dedim git bul başkasını sen böylesin falan filan dedi yarında okulda kesin karşılaşırız ben buna napsam içi yanar ya 2 buçuk yıldır çıkıyorduk kızıda görseniz çok çirkin beni ailesiyle tanıştırdı her hafta annesi beni çağırır annesnn yannda hep biz evlenicez der ama şimdi bu yaptığını duydum içimden birşey koptu şimdi ben buna napmalıyım ya :(

Güncellemeler:
şimdi sevgilime öyle birşey yaptın mı dedim yok falan filan dedi bende oyun oynamayı düşünüyorum şimdi çok iyi davranıcam ama hep sen yapmazsın sen beni çok seviyorsun beni oyuna getirmez benimle dalga geçmezsin falan diycem sonunda dökülür zaten ben ona damardan giricem bi de yani sevgilime inanmak istiyorum o gün sevgilim bana simit alıp gelmişti okula onu nerden biliyorlar keşke o simitcinin kamera kayıtları elime geçse ya :(

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

• kizligimi aldi tabiri bence cok kaba olmuş, okurken sanki zorla almiş gibi geldi bana. Bu olayi kimden ögrendin? güvenilir biri mi? ayrica ne olursa olsun, ögrendigin de hic birşey olmamiş gibi, sevgiline konuşmamiz gerekiyor diyip bi yerde buluşup onu dinlemen gerekiyordu, kendisini savunmasina izin bile vermemişsin, belki eski sevgilisinin bir oyunudur bu? Sizde ayrildiginiz da kalicaksiniz, bence en cok can yakan haksizliga ugramaktir emin ol. O yüzden sevgilini yargilamadan önce, bir yerde buluşup birbirinizi dinlemelisiniz. Sonra düşünüp kararini ona göre verirsin

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çükülülotasını kes.

3|1
    0|0
  • hiç vermemis olsan bekaretini baskasına verdiğini duysa canı yanardı biraz. ama zaten bekaretini alan bir adamın canını yakamazsın artık. çünkü sen ne yaparsan yap o adamın kullanıp attığı olarak kalacaksın.

su durumda ancak ailesine seni bozduğunu söyleyerek canını yakabilirsin. başka türlü de hiç bir sey olmaz :D

0|0
    1|0
  • bence buna ne yapsan boş...! fakat dediği gibi haksız bir durumda ise((iftiraya uğradıysa)) ve seni gerçekten sevdiyse emin ol en çok canını yakan şey ayrılmak olur...

0|0
    0|0
  • üstüne otur:)

1|0
    0|0
  • Sahip olduklarını koruyamamak.

Atıyorum , gözlerinin önünde sevgilisine tecavüz edilmesi.

0|0
    0|0
    • arkadasın durumunda sanırım strap on giyip oğlana tecavüz etmesi falan gerekir :)

• kızlığını alma olayı kötü olmuş. böyle olası vakalara hazırlıklı olmalısın.

0|0
    0|0
  • Öyle bir insanın canını acıtabileceğin birşey yok.

0|0
    0|0
  • yengeç kıskacını meme ucuma takarsa bı kız cok acırr..

0|0
    0|0
  • belki haklıdır?

0|0
    0|0
    • hiç sanmam haklı olsa aşkm falan demez bana yalan söyleme yetr artık falan derama şimdi aşkım napıyosn dedi konuyu değiştirdi ve ayrılmıştık sabah geribunu öğrendim mesaj attım sabah bana küfür eden birden melek olması sencede tuaf değil mi

• gözüne bakarak sor birde

• terkedilmek acıtır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Seni pek fazla takacağını sanmıyorum artık bence alması gerekeni almış aacıda buydu

0|0
    0|0
  • seni mutsuz edeni sen mutsuz etme zaten amacina ulasmis. Sen bi sonraki iliskinde dürüst davran hemen de güvenme o insana. Dürüst olan her zaman kazanir, kizlik zari ne ki kac gram et parcasi? Zaten bunu dert eden zihniyetsizlerin götüne sutla hakediyorlar

0|0
    0|0
  • sen ona güvenmişsin en değerli şeyini vermişsin o ise aşkınıza sahip çıkmamış ve seni aldatmış. boşver unut artık onu. onun canı yanında senin vicdanın rahat edecek mi?

0|0
    0|0
  • Sakin ol. Hem kızlığını alıyor hemde eski sevgilisiyle kırıştırıyor. Bidaha işin olmasın onunla. Nasıl güveniceksin ki bidaha.

0|0
    0|0
  • Önce beraber olup sonra kizligimi aldı diye ağlamayacaksın ... Zorla almadı ya!

0|1
    0|0
    • en iyi cevap

• beraber yataga gır sonra ıstemedım de :D

• ben sadece insan gibi sarılıp uyumak istedim ama o öküzmüş ben napym ya sanki baylıyordum ya bende yapmaya parmağıyla yaptı zaten belkide gitmemştir o günden sonrada hiç yapmadk o da istemedi benim psikolojim bozuldu çünk 1-2 ay ondan sonrada olmadı istemedim yani

• yandın kimse almaz seni umutlanma..

0|0
    0|0
    • o kadarda olumsuz düşünme.memlekette genişler çoğaldı.bu sitede bile bir sürü geniş var.

• bu yüzden keşke çok güvenmeseydin yıkılmazdın

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • seni başkasıyla görse acıtırda geri dönüş yolları kapanır..amac buysa eğer.

0|0
    0|0
  • neden verirsinizki evlenmeden?ya amacı evlilik değilse ya senle beraber olduktan sonra sana ilgisi bittiyse.. seçenekler çokk.sana eskisiyle alakasının olmadığını kanıtlasın ya da sen kızla sevgilini karşı karşıya getir başka türlü şüphelerin gitmez..

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kızlıkta gitmiş..

0|0
    0|0
  • bence önce araştırıp emin olup öyle konuşsaydın

0|0
    0|0
  • İntikam almaya bakma bu seni daha fazla üzer.

0|0
    0|0
  • dedigine göre bu senin kizligini da almis ailene böyle bir lekenin sürülmüs kalmasini sende istemezsin sonucda hatasini anlamis yine sana dönmek istemis bu durumda biraz ailenide düsünmelisin bana kalsa bidaha denerdim herhalde...

0|0
    0|0
  • eee canım sende yıllara güvenip neyine güvenip kendini teslim ediyorsun çocuğa. sen yarın başka biri ilede çıksan o da evlencez der. ne demesini bekliyorsun. ne evlenmesi ben senine takılıyorum demez ya..

0|0
    0|0
Yükleniyor...