Survivor'da ki Turabi'nşn kişiliği hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Survivor yarışmasında ki Turabi hakkonda ne düşünüyorsunuz? Sizce kişiliği nasıl ? Benim fikrimi sorarsanız çok kalitesiz delikanlıyım diye geçinen bir tip.

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok izlemiyorum ama ne zaman açsam birileriyle kavga ediyo herif ; aptal cidden zeka sorunu var, kültürsüz bide dövüş falan yapıyomuş diye götü kalkmiş , ayrica onu gorcek olsam bizzat şunlari soylerdim : sen kimsin lan koskoca. Barcelona ya bir maçta 2 gol atmiş Ahmet Dursun a karışiyosun sıkiysa Beşiktaş çarşı dan geç de gorelim seni şerefsiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hic bir yetenege sahip olmadan her seyi yapmaya calisan karaktersiniz teki. Televizyondaki huysuz tipleri sever bizim millet. Malzeme iste.

0|0
    0|0
  • liderlik yapmayı bilmiyor.ama severim Turabi'yi gençliğinde striptiz yaptığı videolar hoşuma gitmese bile hayatını dövüşerek kazanan herkese saygım var yarışmalarda da elinden geleni yapıyor bence takıma ertunga ve mert yerine daha sağlam adamlar getirilmeliydi

0|0
    0|0
  • Şu an onu mu ızlıyorsun (: adam kendını tokatlıyor

0|0
    0|0
  • yaw karakretsizin teki artist oglu artist nefret ediyorum ya bir.onsan.bu kadar itici olamaz

0|0
    0|0
  • Survivor izlemiyorum cevap sayısı fazla olsun diye yazdım :D

0|0
    0|0
  • Çok Özgüvenli bir insan bu kadar diyorum :)

0|0
    0|0
  • Karaktersiz

0|0
    0|0
  • Turabi iyidir iyi. Reyting davasına oluyo bunlar :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ay hiç haz etmiyorum ondan.Tam bir yürüyen ego, ama iş yok. Bakışlarına bile sinir oluyorum.

Lider olma çabası var ama haketmiyor.El ayak koordinasyonu, zeka, denge bakımından zayıf.

O kasların hakkını vermiyor.

0|0
    0|0
  • Kişiliği olmadığı kanaatine vardım zira kişilik sahibi bir adamın sergileyebileceği tavırlar değil bunlar..

0|0
    0|0
  • şahsı tanımıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...