Ardından ağladığınız kişiden sonra başkasını sevebildiniz mi?

Erkekler : Özellikle siz her kız için ağlamazsınız. Ağladığınız bir kız mutlaka vardır. O kızdan sonra belli bi süre sonra başkasını sevebildiniz mi ve onun yerini alabildi mi ? Ağlamasanız bile aşık olduğunuz kızın yerini bir başkası tutabildi mi. Tutamasa bile başka ilişkide aklınıza geliyor mu ?

Kızlar : Ağladınız ve ya ağlamadınız çok seviyorum aşığım dediğiniz kişiden ondan başkasıyla olmaz diyip başka ilişkide mutlu oldunuz mu. Aklınıza ne kadar sıklıkla geliyor o kişi.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbi kız için ağlamadım ağlamamda her zaman bi başkası yerini tutar eksik yada fazla ama tutar bi kızı çok ama çok sevdim kaç kerede peşinden koştum kabul etmedi ağlamadım çünkü ağladığım zaman kendimi çaresiz hissediyorum ama bende mutlka bi çare olur her zaman :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ağladığın kız kolay kolay unutulmuyor ama unutuyosun sonra aşık olabiliyomusun bilmiyorum ama illa sevdiğin oluyor

0|0
    0|0
  • son beraberliğimin ardından gözyaşı döktüm inkar edemem gidişi yeni sayılır,yerine başkasını koyamayacağım konusunda büyük laflar etmişliğim vardır henüz test etmedim,ama zaman gösterecek,gerçekmiydi kurduğum cümleler yoksa değilmiydi henüz bilmiyorum,tek bildiğim şuan hayatımda kimseyi istemediğim...

0|0
    0|0
    • Peki o kızı unutamayacağın için mi hala sevdiğin için mi , yoksa güven kalmadığı yeni ilişkiye hazır olmadığın için mi.

• unutulmayacak kimsenin olmadığını biliyorum,sevmiştim hemde çok hala seviyormuyum?ne evet nede hayır,güven konusunda ciddi bir sarsıntı yarattığı gerçek hazır hissetmediğimde...

• göz yaşı değil kaybedilen güven oldu

0|1
    0|0
  • ağlamak değer mi katar yani? en son 99 depreminde ağlamıştım.

0|0
    0|0
  • ondan başkasıyla mutlu olamazsın bu bir yalandır

0|0
    0|0
  • Kimse için ağlamadım ... dur bi dk benim hiç sevgilim olmadı ki

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Oldum kimsenin hayatta tek olmadığını öğrendim hiç gelmiyor

0|0
    0|0
  • Hayatım boyunca yaşadığım tek bir ilişkide mutlu oldum.

0|0
    0|0
  • o kişiyle yeni ayrıldım bakalım başkasıyla çıkarsammutlu olcam mı bilemiyorum :'( ama o beni aldatırken gayet mutluymş :'(

0|0
    0|0
    • kıyamam :/ üzülme canım. ne ekerse onu biçer herkes.

Yükleniyor...