Beklenti içinde olmamayı nasıl başarıyorsunuz? +1

Beklenti içinde olmaktan biktim, onlarin sevgisi, ilgisi en hafif gülümsemesine bile aşiri hassasiyet gelişti.Bu durumdan nasil kurtulunur?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Beklenti yapmayan insan mutsuz bir robottur.

2- Beklentilerine bağımlı bir insan da mutsuz bir köledir.

Her şey ölçüsünde güzeldir. Gelen bir ilgiye, bir sevgi sözcüğüne, bir iltifata her daim en alt kademeden düşünerek arkada bırakacaksın. Bununla beraber gelen bir eleştiri veya hoşnutsuzlukta da bunu gördüğün an gördüğün yerde bırakacaksın.

Peki niye?

Süreğen olmayan şeyler neden beni beklentilerime hapsetsin ki. Zaten hiçbir alanda beklentilere hapis olmamalıyız, beklentilerimiz her zaman olur.

Fakat hayatımız beklentilerimizden ibaret değildir, şimdiki zamanı değerlendirmek, görmek, farketmek, anlamak, kavramak da gerekir.

cut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Davranış olarak yapmaya çalışıyorum alışmak mesele bence

0|1
    0|0
  • sevgili bulunca kurtulursun beklenti içinde olacağına beklenti oluştur karşı tarafta

açıl bir kıza sana da yazık

0|1
    0|0
  • beklentilerin gerçekleşmedikçe geri adım atarak uzaklaşıyorsun bu histen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Öncelikle 'onlardan' bir öcü gibi bahsetmeyi keserek başlayabilirsin. Veya istediğini elde edince, bir kez daha isteyeceğinin bilincini düşüncelerinde yer edip, tekrar tekrar başa sararak bu işin olamayacağını idrak edebilirsin.

İlgi morfin gibidir; sahip olunca insan hep bir üst düzeyini ister.

Sen bir üst düzeyine hep sahip olabilecek misin? 'Onlar' bunları yapamaz. Sıkılır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...