Evliliğe olan inancınızı yitirmenize neden olan bir sevgiliniz oldu mu?

Bazen insan gerçekten samimi duygularla sevip aşık olduğu insanın kendisine göre olmadığını ve büyük bir hata yaptığını anladığı zaman herkesten kuşku duymaya ve herkesin göründüğünden farklı olabileceğine inanmaya başlar.

Sizin hayatınıza giren biri ''bu da böyleyse kimseye güvenim inancaım kalmadı'' demenize neden oldu mu? Hatta kimseyi evlenilecek insan olarak görmemeye başladınız mı?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Benden bahsediyorsun :)

Aynen duygularıma tercüman oldu bu sözler

0|0
    0|0
    • herkes öyle değildir belki :)

• Beşlilere ayıracak ne sabrım ne de umudum var benim artık,o yüzden böyle çok iyi

Kızlar Ne Diyor 6

• Olmadı zaten evlenmeye hiç sıcak bakmadım girenlerde düsüncelerimi sadece pekişdirdi halbuki hep umut edim fikrimin değisdircek birisinin girmesini

0|0
    0|0
  • oldu, hayaller kurdurtup o hayalleri başkasıyla yaşayan' aldığı ah'ları bitarafına soksun.

0|0
    0|0
  • Hayat aslında cok kisa insanlar ise cok kötü ama bir yerde masum kalmis bizi tamamlayacak birileri muhakkak olmali onu bulunva hersey cozulur zaten

0|0
    0|0
  • Evliliğe olan inancımı yitirmeme sebep olan bir ailem oldu. Sevgilim daha hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • Zaten inanç evliliğe dayanmamalı, kendi içimizde bulduğumuz şeyle sevdiğimiz arasındaki bağa dayanmalı. Evlilik yalnızca bu bağa konan bir isim.

0|0
    0|0
    • tabi hukukçu yorumu da bir farklı oluyor :)

• sevgilim hiççççççççççççç olmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Oldu neyse ki. Neyse ki diyorum çünkü onla tanışana kadar zaten evlilik isteyen biri olmadım hiç bir zaman, bu düşünceme destek olduğu için kendisine de buradan bir teşekkür edeyim bari.

0|0
    0|0
  • olmaz mı gardaş o yüzden zaten evlenemiyom ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...