Profesyonel bodybuilding yapanlar yardimci olabilir mi?

Arkadaslar iki senedir spor yapiyorum son bir senedir ise duzenli gidip idman yapiyorum 6 yada 8 haftalik bi kur yapmak istiyorum forumlari gezdim ama elle tutulur bisi yok elimde sustanon ve primobolan var bunlari nasil kullanmaliyim 8 haftalik kurun yan etkisi cok olurmu ve sonrasinda tedavi icin ne kullanmaliyim..

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 hafta 1 sustananon 1 prima 2 hafta 2 sustananon 2 prima 3hafta 3 sustanon 4 prima 4 hafta 4 sustanon 4 prima kür sonuna kadar bu model devam eder kür bitince 1 hfata sonra günde 20 mg proviron 10 gün boyunca alınır 1 hafta sonra 5000i pregnly le iş tatlıya baglanırr koly gelsin ...

0|0
    0|0
    • Bide kur esnasinda vitamn vs biseyler kullanmam gerekirmi yan etkisi ne olur akne yaparmi yaza sirtimda kocaman sivilcelerle cikmak hic isime gelmezde:D

• ne istiyosun söle 2 ilacla kür yapılmaz en azından bir iki anabolik olmalı bulk mı istiyosun definemi amaç nedir bunlar önemli ki ona göre bişler yazim

0|0
    0|0
    • Define sismek istemiyorum yaza cikiyoruz karin bolgemde cok az yaglanma var ama genel olarak yag oranim yuzde 15 in altinda

Yükleniyor...