Bu yüzsüzlüğün sebebi nedir? Çıkar mı sevgi mi?

Askere gitmeden önce bitmişti herşey onun tarafından. 15 ay Sonra geri döndü . Aynı gün ayrıldı. 1 ay sonra geri döndü. Sonra bulustuk o günden sonra 3-4 gün yazmdı ayrıldık gibi birşey oldu.

Yine geri döndü bu sefer bulustuğumuz günün akşamı yine yazmayınca benim tepem attı ayrıldım elemandan.Bi daha yazma dedim.

Şimdi 2 hafta olmuş

-selam canım - diyor dalga geçer gibi .Bende cevap vermedim...Bu adam ne yapmaya çalısıyor sizce ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• -Her geldiğinde hayır dememen

-Her geldiğinde kapıdan içeri alman.

Hayır demiyorum deme, hayır diyorsun da sonucunda evet diyorsun.

Bir şey yapmaya çalışıyor gibi bir şey arma bunda. Mesela boşluga düştü, mesela duygusal veya çıkarsal boşluga düştü, gelip sana sarılıyor. Sonuç olarak biraz ugraşınca sende yelkenleri suya indiriyorsun.

O yüzden geliyor işte, biraz ugraşırsam he der diye.

Yani senden dolayı. Şuna resti çekersen, şuna taviz vermezsen zaten karşına bile çıkamaz. Hı bunlara rağmen gene rahatsız edici boyutta sana ulaşıyorsa o zaman hattını değiştireceksin. Hiç olmadı cevap vermeyeceksin, kaale almayacaksın.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Oyun oynuyor resmen senin yerinde olsam hiç oralı olmam konuşmam asla

0|0
    0|0
  • yedek gibisin...seni tecrübe edinmek için kullanıyor varlığın yokluğun bir ..yalnız kalmamak için kullanıyor seni sevdiği için değil

0|0
    0|0
  • Böyle manyakları nereden buluyorsunuz ya?

0|0
    0|0
  • aşçı bahçıvanı bahçıvan şoförü şoför uşağı sonra hepsi uşağı

0|0
    0|0
  • seninle oynuyor ne olacak ...seninle ayrıyken başkasıyla görüşüyor onunla ayrılınca bırını bulamıyor sana yazıyor..o yasta bende yapmıstım öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seninle şimdiye kadar oynamasına izin vermen hata.bi kere bulışun yüzüne kocaman bir tokat at sonra da bir daha asla görüşme.numarasını da engelle

0|0
    0|0
  • Dalga geçiyor seninle

0|0
    0|0
Yükleniyor...