Ben olmadığını hala üsteliyorum fakat şüphelenmeye başladım, siz ne düşünüyorsunuz?

Biliyorum hiç olacak bir şey değil fakat bende olmaması nedeniyle sizlere sormak istiyorum. Dershane hocam benden 5 yaş büyük olan dershane hocamın benden hoşlandığını düşünüp bunu söyleyen arkadaşlarım var. Şimdi şöyle bir durum var ben bu adamla bayağı samimi değilim fakat bu adamı arkadaşlarıma ilk anlattığımda direkt olarak adam sana yavşıyor dikkat et bizce yorumunu aldım. Şöyle ki adam sınıfa topluca yazı yazdırırken ben genellikle erkende bitiriyorum ve başımı kaldırığımda bana baktığını görüyorum sonra telaşla başka yönlere bakıyorum ve tekrar ona baktığımda gülümsüyor bende utanıyorum ve tekrar başımı eğiyorum 1 dakika sonra baktığımda bu defa sırıtıyor. Aynı zamanda sürekli olarak dersi omzuma dokunarak anlatıyor. Aynı zamanda gözümün içine bakıyor tüm ders boyunca ve hani gülümsemesine hakim olamıyor bunu bende fark edebiliyorum. Geçen günlerde ise test dağıttığında birden sırama kendi sırama oturdu ve dizi neredeyse kafama çarpacaktı. Açıkcası bu hareketine sinr oldum da anlattım zaten arkadaşlarıma. Dizi kafama çarpacaktı derken bacakları neredeyse kucağımdaydı ayrıca sonra rahatsız oluyor musun dedi ve bende sadece garip diye cevaplandırdığımda gülümsedi ve hmm garip gideyim o zaman dedi ve önümden kalkıp gitti. Açıkçası her derse girişinde de ilk olarak benimle göz göze geliyor ve beni süzdüğünü hissediyorum. Bir defasında da hafta sonu ne yapıyorsun, yarın ne yapacaksın, hafta içi ne yapıyorsun neler yapmaktan hoşlanırsın diye sormuştu csvaplandırdıktan sonra diğerlerine sormayacak mısınız dediğimde o da bilmem sorabilirim aslında fark etmez dedi ve grup olarak siz neler yapıyorsunuz diye sordu kişisel olarak sormadı. Açıkçası ben hala şüphelenmiyorum ama yine de emin olamadım ve buraya girdim.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkatli olmanda fayda var senin kafandakiyle onun kafasındaki aynı olamaz illaki çok çok dikkat et derim ben.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorumunuz için fakat şunu da düşünüyorum dershaneye 6 aydır gidiyorum ve kala kala 2 ay kaldı yani ne bileyim saçma hoşlanması bir yere varmayacak sonuçta anlamsız geliyor.

• Çok doğru söyledin şu an gerçekten de platonik olmamışken kendimi platonik yapacağım düşüne düşüne zaten az önce birebir aldım birebirler 20 dakikalık tek başıma olacağım orada ki davranışlarına göre değerlendireceğim eğer cidden öyle saçma bir amacı varsa zaten uzaklaşırım:) çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun umarım sende bende dersimize çalışabiliriz iyi çalışmalar sana da :)) Tekrardan çok teşekkürler

• Ben çalışamamda :D Rica ederim iyi akşamlar :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Google translate tenmi çevrdin -.-

Sokak ağzıyla yazaydın daha iyidi

1|0
    0|0
  • büyük ihtimal hoşlanıyordur her ne kadar etik olmasada

1|0
    0|0
    • bende etik olmadığı nedeniyle arkadaş veya kardeş gözüyle baktığını düşünüyorum açıkçası

• iyi ki de buraya girmişsin. kendini güvende hissedebilirsin.. bu adam anlattığın gibiyse niyetinin pek olumlu olduğu söylenemez. hele ki ufaktan vücuduna dokunmalar filan. kafa başka yere çalışıyor. dikkat et yalnız kalma aynı ortamda...

1|0
    0|0
    • ya şöyle de düşünüyorum biraz hani yerinde duramayan bir tip dersi anlatırken bile mutlaka saçma sapan espriler yapıyor bağıra bağıra anlatıyor hani birden patlayıpta sarılıyormuş ya da elini omzuma koyuyormuş gibi hissediyorum çünkü benimle aynı yaşta olan birde kardeşi var kardeşi yaşında bir bayana bakabileceği ve özellikle öğrencisi olan birisine bakabileceği gözüme doğru gelmiyor hele birde ailesini az çok gördüm ailesine bağlı bir adam, aile çocuğu denebilir tipte bu nedenle anlayamıyorum

• Durumumuz yoktu kardeş okumadım.

1|0
    0|0
    • çok espritüel cevaplar alıyorum :))

• oo baya uzun yazmıssın walla okuyamadım :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adam baya hovarda bence bnde yasadim adamin niyeti kandirmakmis megerse cogu erkek yapio bunu emin ol öbûr sene baska siniflara baska kizlara yapar tek sinif sizin sinif degil sonucta

1|0
    0|0
    • İşte aynı şekilde araştırdım daha doğrusu arkadaşlarım sağ olsunlar araştırmışlar hiç bir şekilde böyle bir şey yapmamış kimseye karşı ve hani gerçekten aile çocuğu, terbiyeli bir adam ailesini ve kız kardeşini de gördüm hani buna rağmen sapıklık düşünüyor olamaz diye düşünüyorum ama hala net bir şey yok kafamda

• Bn sana ablatiyim dersanede bir mat hocam vardi adam bana bya bakio arkiler farketmis bir gun arkadasn biri derse gec geldi hocada git bsküvi. Al dedi kiz aldi ama kimseye vermedi ben yicem dedi hocada bunu hyatmda sevdigim insana veriom dedi herkesin icinde bana verdi tabi herkes kiskandi nie verdi die bnde hocaya madem aldilar bnde altta klmiyim dedim hocaya çikolata aldim arada verdim bana ne dedi biliomusun benim seni kandirdigim gibi sende benimi kandiriosun oldu o anda şok oldum niyeti bu..

• Çok dikkatli olmalısın bence.Sana karşı bir ilgisi var bu çok açık :s

1|0
    0|0
    • Sanırım bu düşünceleri duyduktan sonra zaten yüzüne bile bakamayacağım tiksinmeye başladım adamdan giderek :/

Yükleniyor...