Terkeden erkekler bır gun pişman olurmu

cok sevdiniz basta plotanık ama acıldınız o evlenmıs boşanmıs aldatılmıs bende aldatıldım evlıyken bosandım ama o alısmıs yatıp kalkmaya bana sen cok iyi cok guzel kızsın derdi şiirler yazdım 3 yıl duyguşarıma karsılık verdi terketti yatılcka kız degıl iyi oldugum için gercekten bu dunyada yanlıs olsa askı onla tatım sevdım bır gun olsun pişman olurmu?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• erkekten erkeğe farkeder.. pişman olan var olmayan var,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer yanlış yaptığını hissettiirirsen olur. Mesela Sevdiysem eğer vazgeçme nedenlerim zaten sevmemişti sevmezdi saygısı yoktu umursamıyordu gibi nedenler olurdu aksini görsem pişman olurum

1|0
    0|0
  • O karşıdakine bağlıdır senin gibi severse senden daha iyi severse pişman olmaz sevinir hata seni takmaz bile ama eyer o diğerinis eçtiği onu sevmezse yine sana döner pişman olarak ..

1|0
    0|0
  • pişman olan var olmayan var

bir de tabi kadınsız kalınca pişman olup dönen, sonra da yeni birini bulunca tekrar terk eden var

1|0
    0|0
  • valla ben kız arkadasımdan ayrılmıştım aşırı zengin idi uyuşmuyoruz sanıyordum bir hafta onsuz yapamadım gerçek aşk bu şekilde heralde oda ona geri dönceğimi biliyormuş şuan cok mutluyuz :) seven erkek kolay kolay bırakmaz emin ol

1|0
    0|0
  • anlamadım ki... :(

0|0
    0|0
  • Seviyorsa pişman olur sevmiyosa neden pişman olsun ki yine de umutlarını yıkmak istemem

0|0
    0|0
  • benim anlamadığım kızlar niye pişman olmuyor

0|0
    0|0
  • Olur inşallah benimde umudum bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...