Sizce melo suc abidesi mi.....................

Sizce melo suçlu muydu derbide adam eksiltip karşı taraftan bir oyuncuyu dünyanın başka yerlerinde ki futbolcular yapmiyor mu melodi daha iyi daha profosyonel yapıyor bu işi siz bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz saygılar...

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Helal olsun meloyaa diyorum. çok iyi yaptı o ırkçıyaa. mreles sabri'ye münasip yerini gösterince bişey yok melo dilini gösterince mi olay oldu

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• aradaki farkı bulunuz link

ayrıca şu fotolardan ne kadar sempatik bir adam ya dimi

link

link

Eğer bu hareketlere ceza gelmezse‚ federasyon aynısını sana yapıyorum..

1|0
    1|1
    • haydin gs liler sizden meloyu yedirmeyiz diye bir kontra bekliyorum :D

• meloya o ana kadar fenerın ılk 11 ındekılerın yaptıklarına bakın,guya agresıfya attıracaklar! attıramayınca bu sefer kendılerı sınirılenıyor,emrecık patlıyor... bu olayda aslında ava gıdenlerın avlandıklarını goreceksınız sadece..

0|0
    0|0
  • Karakter sikintisi var

0|0
    1|0
  • emreyi attırdı ona bir sözüm yok benim ama yaptının savunulcak bir yanı yok dünkü derbide hakemde kötüydü ama melo yuda atması gerekirdi kaybetmek sorun değil dedim gibi.düzgün maç dildi

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe galatasaray derbileri hep böyle zaten dostum çoğu düzgün maç değil bana göre imkansız

• kadıköydeki maç yine zevkliydi valla şu türk futbolunda ne buluyoruz anlamış değilim melo şimdi 2 ile 5 maç arası ceza alıcak.

• suç emrede 70 milyonun çocuğu melonun tahriklerine kapılmayacaktı

0|0
    0|0
  • Emrenin yediği kırmızıdan sonra onunda kırmızı görmesi lazımdı

0|0
    0|0
  • adam dünyaya 10 dakka daha geç gelse bdp ye provakatör olarak doğacakmış

0|1
    0|0
  • olay adam eksiltmesi değil.bunun ardından yaptığı hareketler zinciri..daha ağırbaşlı olabilmek lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...