Şu an imkanınız olsa hayatınızda neyi değiştirirdiniz ??

imkanınız olsa hayatınızda neyi değiştirmek isterdiniz ?

0|0
10|20

En İyi Kız Görüşü

• Gercekten cok fazla paraya sahip olan insanlarin hayatlari bir baska oluyor. Parayi onemsedigimden soylemiyorum bunlari ama gercekten maddi yonden hayatimi degistirmek isterdim. Devir para devri. İmkani olanlar yuzmeye de gidiyor kendini gelistirip sporcu da oluyor, muzisyen de oluyor. Bunlar basit ornekler.

örnegin ben ciftlik sahibi olmak istiyorum, tarlam olsun, ciftligim olsun. Bir inegim, bir kuzum, birkac civcivim, ordegim, birkac tavsanim, kopeklerim, devekuslarim... Ne bileyim. Soyle temiz hava. Rahatlik icinde bir yasam. Domateslerimi toplayip posetleyip durumu olmayanlara dagittigim, yoldan gecerken rastladigim masum, fakir cocuklara kiyafetler aldigim bir hayat isterdim.

Ayrica cimnastikci de olmak isterdim. Yani elastikiz tabii de. Ben olimpiyatlara katilmak isterdim. Artistik cimnastikci olmak isterdim. :) belki de balerin. Cocuklugumda bu gibi aktivitelere yonlendirilseydim tabii ki de guzel olabilirdi.

Ayrica guzel sanatlara girmek istiyorum ama bana ileride para getiren bir meslek elde edemeyecegim icin bu da elendi.

Ee ne kaldi geriye?

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 20

• yaşadığım şehri değiştirmek isterdim. allah insanı yaratmış derdi sıkıntısı. ve rızkı bitince canını alırmış :) elinizde olan değerler size yeter sadece mutlu olmayı bilmek gerekir.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • hataları değiştirdim aynı hatalara düşmemek için zamanımı iyi yerlerde değerlendirimdim ama nabarsın herseye sonradan anlıyosun hayat oyle boyle dogru yolu buluyosun ama ıs ısten gecmıs oluyor

0|1
    0|0
  • Semtimi değiştirirdim :)

0|1
    0|0
  • okulla kaybettiğim 3 senenin yerine askerliğimi yapabilmeyi.

0|1
    0|0
  • Fazla iyi niyetli tarafı mı?

hemen hemen herkes bu yanımı sömürüyor :(

0|1
    0|0
  • sigaraya başladığım günü

0|1
    0|0
  • sanırım bütün hayatımı

0|1
    0|0
  • değiştiremem ki keşke öyle bir imkanım olsa geriye dönüp değiştirebilsem

0|1
    0|0
  • Okuduğum bölümü :)

0|1
    0|0
  • paraaaaaaaaaa paraaaaaaaaa praaaaaaaaaa

şöyle 2trilyon'um olsa neler yapmam kii ..

0|1
    0|0
  • işimi degiştirirdim :)

0|1
    0|0
  • gecmisi :D

0|1
    0|0

• kendımı

0|1
    0|0
  • bilmem biz böle iyiz lo :=)

0|1
    0|0
  • şansımı değiştiridim

0|1
    0|0
  • Resim le ilgili bir güzel sanatlar lisesine ardındanda onunla ilgili bir üniversiteye gitmek isterdim hemde çok isterdim.Malesef ben para kazanıp hayatımı kurmak zorundayım ve bambaşka bir yoldayım.Oyüzden maddi durumu değiştirmek isterdim

0|0
    0|0
  • hic birisini

0|0
    0|0
  • anasını satem cinsiyetimi değiştirirdim

0|0
    0|0
  • tipimi

.

.

.