529 kardeşimize idam cezası verildi .. insanlık suçu!!! biz sustukça ölüyolar...

Neredesiniz geziciler,ağaç peşinde koşup kendi kardeşine kulak asmayanlar.

Neredesiniz paralelciler rantınız kesilince darbeye teşebbüs edenler.

Hakkı savunmayı bırakıp dünya zevklerinin,paranın,şanın ve şöhretin pesinde koşanlar neredesiniz?

Ey Peygamber! Sakın zalimlerin yaptıklarından Allah'ın gâfil olduğunu sanma! Ancak Allah, onların cezalarını, gözlerin dışa fırlayacağı güne erteler. ibrahim suresi 42. ayet

Güncellemeler:
mısırdakı kardeslerımızı savunmak sızlerı akp li yapmaz ınsan yapar...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Biz sustukça onların canlarına,mallarına,namuslarına saldırıyorlar. Hesapta özgürlük savaşçıları hepsi fakat kimse en ufak bir yardımda bulunamıyor. Şuradan bir imza atacaksın,yapabiliyorsan daha fazlasını yap.Gerekli mercilere dilekçeler yaz,gazetelere yazılar yaz,ilan ver,afiş bastır..

Ama bir şeyler yap... link

0|2
    0|0
    • eywallah kardesımm ama gorunen o kı millet bı adaya dusutugunde yanına ne alması gerekıo ona daha meraklı...

• Ee yani kardeşim. Cinselliği var bunun,aşkı var meşki var. Nereden zaman bulacak da insanlığı düşünecek,mazlumları düşünecek..

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkes kendi davasından gider olaylar olduğunda şu bu nerde demek saçmalıkdır

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Kuşu ölmüş bir çocuğa baş sağlığına giden bir PEYGAMBER'in Müslümanlar katledilirken görmezden gelen ÜMMETİYİZ...

2|3
    1|0
  • çok agır küfürler etmek istiyorum buradan bu seslendigin kişilere özelliklede gezicilere ama o kadar aşşagılık vatan haini insanlar ki kelimeler bile kifa etmez

1|4
    0|2
    • gel bıde bunu en alttakı arkadasa anlatt al ıstee neler var yaa

• kimlerin vatan haini olduğu belli..AKP SAYESİNDE TERÖRÜ DESTEKLEYEN BDP MECLİSTE GÜNEYDOĞUDA APO AFİŞLERİ KÜRDİSTAN TİŞÖRTLERİ BASILMIŞ.APONUN ÇIKMASINI BEKLİYORLAR...geziciler mi hain yoksa akpye oy verenler mi!

• la sigtir git şimdi anana bacına söverim pic oglu pic akp anlaşma yapmasaydı ne olacaktı bu seferde şehit veriyoz diye götünüzü yırtıyonuz ne bok oldugunuz bellimi apodan çok çok daha vatan hainisiniz olum siz 3 5 çapulcu sokakda götünüzü yırtarken milyonlar evinde dişini sıkarak oturuyo bir gün çok saglam babalara geleceksiniz bunu bilin bu ülkede iç savaş çıkarsa yemin ederim kundaktaki yeni dogmuş çocuklarınıza kadar katledilir akıllı olun tükürsek bogarız sizi efendi efendi yaşamaya bakın

• 80 Yıl önceki Türkiyedir şuandaki Mısır.Bu idamları destekleyen buna alkış tutan idamlar bir an önce gerçekleşsin diye bu ülkede uluyan ne işimiz var onlarla diye aynı söylemi tekrarlayan tarihten bir haber tarihin 1 adamdan ibaret olduğunu sanan.her defasında ağzını köpürterek demokrasi istiyoz özgürlük istiyoz deyip aslında zevk serbestliği isteyen.bu özgürlük ulumalarını yaparken darbeyi meşru görüp onuda askerin özgürlüğü gören.geçmişte olduğu gibi şimdide bu ülkede darbe özgürlüğü bekleyen darbeden medet uman darbe dışında asla bir baltaya sap olamayacağını bilen.70-80 sene evvel bu ülkedede aynı bugün mısırda yaşananlar gibi hadiselerin yaşandığını görüp ozamanki sisileri esadları alkışlayan demokrasi getirdiler diye inanan.metroda sevişemezsin denince böğaaa özgürlük deyip zulme uğradığını düşünen aydın ileri görüşlü demokrat pırıl pırıl zekalara selam ederim aynı akıbete uğramalarını dilerim

0|0
    0|0
  • müslüman dünyasının böyle olmasının sebebi gene müslümanlardır bu kadar basit!

müslümanlar sessiz kaldıkça daha çok böyle ezilir dışlanılır...o çok özenilen arap ülkeleri nerde kralları nerde!

onlar altından saraylar arabalar tuvaletler yapmakla meşguller yanıbaşındaki aç sefalet içindekileri daha görmüyorlar bide diyorlar müslümanız! dünya üzerinde ALLAH TARAFINDAN helak edilmesini istediğim 2 millet var biri çinliler diğeri araplar.

israil bile bir vatandaşı öldürülünce dünyayı ayağa kaldırıyor ama herkes ona düşman nedense..ee hani bizden birileri ya da müslüman ülkelerden tepki..sadece basit KINAMA O KADAR.başka da bir bok bilmezler zaten

YÜCE RABBİM HALA KIYAMETİ KOPARMIYORSA SINIRSIZ MERHAMETİNDEN YADA HALA BİZDEN BİR UMUDU VAR DİYE BEKLİYOR..böyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bir gezici olarak ne yapmamızı istiyorsun ? ya da sen ne yapıyorsun? ya da akp yandaşları ne yapıyor? sinirlendirme beni..

0|0
    1|7
    • yuuuhh be kardesım be sana kardesım demeye icap duyuyorumm..rasulullah sav. musluman muslumanın kardesıdır dedi...bızım kardesımız onlar ve ıkı tane agac ıcın degıl ıslam ıcın ıdam edılıolar dogru oldukları ıcın ıdam edılıolar sen saten onları kardesın olarak gormuosan muslumanlıktan bı habersın demektır..hıc bısı yapamıosan dua et merak etme yapılacak cok sey varr...ayrıca senın sınırın haddını bılmeslıgın boyle klavye basında olur ancakk oradan atıp tutasın anca...

• ayrıca öyle ucube olaylara kafa yorma arastıracaksan aç hz muhammedi arastır ıslamı arastır...

• sorduğun soruda sadece akp yi bırakmışın geri kalanını yazmışında bende dedim yandaşsın. kusura bakma ben yanlış anlamışım.. ucube olaylar dediğin tagut sistem mi?.. maide 25. bak bu ayete.. en azından fıkıh kitapları oku baş koyduğun yolda olan bir kitap ve adam akıllı yazarlardan.. araştırmadan gelmişin akp yandaşlığı yapıyorsun.. neyse aman ya yoruldum valla sana laf anlatmak istemiyorum.

Yükleniyor...