Başkasını sorgular/yargılar mısınız?

Başkasının düşüncesini / dinini / kıyafetini vs yargılar mısınız?

sizi yargılasalar falan hisleriniz ne olur?

ben başkasının dininin sorgulanmasına çok karşıyım.. herkesin inancı kendine diyorum...

düşüncelerde aynı şekilde..sadece çok uçuksa ayıplarım o kadar yinede sorgulamam...

kıyafet konusuna gelince öyle sağını solunu bayaaaa açanlar var onlara ayar oluyorum.. ama yıne gıdıp ayy neden boyle gıydın ? dıye sormuyorum...

bugun çalıştıgım okulda hocalardan biri telefonumu istedi sıkıldım hocam resımlerıne bakabılır mıyım dıye.. tabii dedim verdim. birden bir ses " ayyyyy bu ne " diye... dedim nooldu ? yazın teknede çekilmiş bir resmim vardı şort & boyundan baglamalı bluzle. ay ne kadar açıkmışta ben ne yapmışımda böyle falan fistan... e be kadın mevsim yaz ! denizin ortası... güneş tam tepede.. ne yapsaydım yani ? ben senin türbanını sorguluyor muyum ayy bu ne kadar kapalı ay eteğin yerleri süpürüyo amaaa diye.. çok kızdım çok..

sizi bu şekilde sorgulasalar falan tepkiniz ne olur?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Kimseyi yargılamam kimsenin de beni yargılamasından hoşlanmam..Herkesin hayatı,dini, giyimi , inanışı, felsefesi kendine..

Benim yargılamayışım, onların beni yargılamaya ( sözle, gözle, ima ile, hal ve tavır ile dahil olmak üzere ) başladığı anda biter..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Açıkçası ben biraz değişik biriyim kimse beni sorgulayamaz sorgularsada muhtemelen ortalığı karıştırırım. Benim yanımda başkasına da karışılamaz belki sanane başkasından diyenler olabilir ama yok yani tahammül edemiyorum. Karışmıcak kimse kimsenin hiç bir haltına herkes özgür. En çokta kime karşısın diye sorulursa da türbanlı olup açıklar hakkında ileri geri yorumlar yapanlara karşıyım kimse kimseyi sorgulayamaz. Vay be ne dertliymişim :D

1|0
    0|0
  • Yargılamam desem yalan olur..

ama kimseyi kücük görmemeye calısırım...

Herkesin dinine rengine kıyafetine.. saygı duyarım

1|0
    0|0
  • benim inandığım dinde hakir hor gördükleriniz ile sınacaksınız giyor korkarım abi o nedenle herkes olduğu gibi kabülüm

1|0
    0|0
  • ...kişilerin düşüncelerini ithamlar olmadan yargılamayı tercih ederim...

...ama bir kişi hoşlanmadığım düşünceye sahip diye, sanırım bunu yapmazdım...

...ya da yapmışımdır ama, ilk saldırının karşıdan gelmesini beklemişimdir... :D

1|0
    0|0
  • kişiye özel şeyleri yargılamak veya bana özel şeylerin yargılanması taraftarı değilim..ama bir düşüncenin yersiz olduğunu ben benisiyorsam bunun hakkında düşüncelerimi sadece dile getiririm.sonuçunda tartması gereken kişi karşı taraftır.

1|0
    0|0
  • herkesin dini kıyafeti cinselliği kendine göredir yadırgamam şaşırırım ama yadırgamam insan eger bir başkasını rahatsız etmiyorsa ne yaparsa yapsın yeterki insan olsun

1|0
    0|0
  • Öyle İnsanları Barındırmıyorum Başkasını Sorgulamam ve Yargılamam

Hayat Onun Hayatı

1|0
    0|0
  • Bumu yani derdin -.-

0|0
    0|0
  • Yargılarım, sorgularım, öldürürüm, mahfederim

0|0
    0|0
  • Bu kadar samimi oldugun için bu yorumu yapmış olabilir. Samimi değilsen tanımadıgın kadına telefonu neden veriyorsun. O yaptıgı yorum ıcın sen telefonunu verdıgın ıcın hatalısınız.

0|0
    0|0
    • 5 aydır falan aynı yerde calısıyoruz.. iki iş arkadası nasıl samimi olursa o kadar samimiyiz..

• mesaj vermek ıstesem arkadaş listemdesin.. mesaj atardım.. neyse muhabbet baydı.. iyi günler

• Mesajı almak istesem şuan özelin vardı. Bol şans.

• Resmî merak ettik ;))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kimse bana ne demeyi bilmiyor

beni ilgilendirmez demeyi bilmiyor

herkes ahlak bekçisi herkes haddi olmadığı halde yargılıyor bir birini

kendi gibi olmayana saygı yok

yargılamıyorum kimseyi aşırı uç rahatsız edici bir durum varsa hoşlanmam sadece

onun dışında ne bir şey söylerim ne bir şey yaparım umurumda olmaz

neye inanıyorsa inansın hatta hiç bir şeye de inanmayabilir saygılı olsun yeter

1|0
    0|0
  • yargıladığım durumlar ahlak dışı durumlardır .

onun dışında eleştiri yaparım ama arkadaşlarım beni bilirler.

1|0
    0|0
  • Dusuncelerini bazen istemeden de olsa yargilayabiliyorum. Karsimdaki kisi benim dinime saygi duyuyorsa eger benim de ona saygim sonsuz. Kendim acik giyindigim icin kiyafetlerde kimseyi yargilamam, herkes istedigini giyer istedigini giymez, umursamiyorum.

Ben yargilanirsam karsindakine cevabini veririm oturur yani, baska yapacak bi' sey yok.

1|0
    0|0
  • Yapmam desem de yaparım.

Hoş ya da doğru değil başkalarını yargılamak umarım en kısa zamanda değişirim .

2|0
    0|0
  • Yapmam desem yalan olur.

Sorgulamayan nadir insan vardır

1|0
    0|0
  • Kimseyi yargılamak bana düşmez

Herkesin kendi hayatı kendi tercihi saygı duyarım

1|0
    0|0
  • çok haklısın demeye geldim.

gidiyorum.