Psikolojik sağlığımın iyi olmadığını düşünüyorum.

Evet. Özellikle şu sıra kimseyle konuşmak istemiyorum. Aynaya bakıyorum göz altlarım mosmor. burnum kocaman diye yakınıp duruyorum. Fazla kilolarimi atmak istiyorum atamıyorum. Sürekli yerimde sayıyor gibi hissediyorum.bir ise başladı mı devam ettiremiyorum. Sürekli insanların benim hakkımda sinirli, garip, çirkin,şişman olduğumu düşündüğünü düşünüyorum. Konstantre olamıyorum bişeye. Bazen de cogu insandan dogustan ustun oldugumu dusunuyorum.Annem babam zaten sevgi namına bişey göstermedi şu yaşıma kadar. Hep azar hep kavga.Boşlukta hissediyorum hep. Arkadaş yapamıyorum. Yapıyorum sonra sıkılıyorum konuşmak istemiyorum. Biseksüel eğilimim de var. Neden boyleyim ben tedavi nedir bunun ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seni bu düşüncelerden uzat tutucak işlerle uğraşmalısın kardeşim

asosyallik belirtileri sendekiler çaresi sosyal olmak

herkezin başına gelebilecek bir olaydır bu

sana tavsiyem gez dolaş sinemaya git arkadaşlarınla uzun bir süre kendinle başbaşa kalma

derim bu sayede kendini toparlayabilirsin ailevi problemler sonucu ortaya çıkıyor bu durum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tipini boşver, her tipi seven var (benim profilimde olduğu gibi), bir gün bir erkek çıkar senin patlıcan burnuna aşık olur.

insanları da boşver, işi gücü bırakıp kimse senin nasıl göründüğünü düşünmez

anneyi babayı boşver, birkaç yıl sonra kendi evini kurarsın zaten

biseksüelliği de dert etme, yanında çok sevdiğin bir erkek olunca hepsini unutursun.

evet, problem kalmadı, hadi şimdi gülümse bakalım :)

0|0
    0|0
    • al sana apışının arasıyla düşünen bir zavallı daha...

• apışımın arasındakilerle ilgileneceğine, konuya kendi düşüncelerini yaz da kıza yardımcı ol

• bende senın gıbıyım kalbım duracak gıbı gelıyor bana sanada mı oluyor aynısı bırı olmasa ınsan sıkılıyor ıcını boşaltacagın bırı yoksa ınsan sıkılıyor bendeşu ansıkıntıdna patlıyom

0|0
    0|0
  • okurken şiştim lan asdha

1|0
    0|0
  • çık biraz dolaş ebnce avm falan git duş al biraz değişir ruh halin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• link kitapçılarda şu kitaba bak

0|0
    0|0
  • En azindan ruh sağliginin yerinde olmadiğinin bilincindesin.

Hemen bir doktora git tedavini gör yoksa bur süre sonra intihar egilimin bile olabilir Allah muhafaza

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayım. Kaç yaşındasın ? :/

0|0
    0|1
  • ben de öyleyim özellikle son zamanlarda içime kapandım

0|0
    0|1
Yükleniyor...