Hoşlandığınız kızın başka bır erkekle fotoğrafını gorursenız :)

hoşlandıgınız ya da yakın arkadasınız olan ama duygusal bagda var gıbı bırsey olan bır kızın bır erkekle fotografını gordugunuzde ne hıssedersınız erkekler ? :D objektıf olun dobra olun kıskanır mısınız

1|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• genel itibariyle kız arkadaşlarımın en beğendiği noktam ellerim.

gerçekten güzeller mi yoksa başka bir halt yok bari bunu mu beğenelim düşüncesindeler mi bilmiyorum =)

0|0
    0|0
  • O çocuğa çok fena kurulurum. İstihbarat almaya çalışırım, eğer çıkmıyorlarsa ufaktan yükselirim kıza. Çıkmaya başladıktan sonra da çocuğu pataklamaya başlarım.

0|0
    0|0
    • sınıf arkadası tabı cıkma durumu yok ama o cocuk oyle sanabılır mı foto koydun dıye bcıkıyorlar sanar mı

• Sanabilir, sanmasa bile soğur kızdan. Tabi bu benim için geçerli değil, ben kafama taktıysam koluma takarım.

• Vurkaç taktikleri yapmaya başlarım

0|0
    0|0
  • Benim olmayan şeyi kıskanmam.

0|0
    0|0
  • inan bana bunun nasıl olduğu bilemessin o içindeki üzüntü öldürme duygusu bianda geliyor kin besliyorsun yanındaki erkeğe

0|0
    0|0
  • sorarım nedir neyin nesidir diye

1|0
    0|0
  • içimdeki sevgi nefrete dönüşür.

artık geri dönüşü olmaz.

daha kolay bittiririm.

0|0
    0|0
  • duygusal bağım kalmaz :( öyle bir şey görürsem

0|0
    0|0
  • yani

0|0
    0|0
  • kiskanirim. konusmasini bile kiskanirim

0|0
    0|0
  • kıskanmam dersem yalan sölerim

0|0
    0|0
  • Bide siritiyon mu sen bunu sorarken hay sizin ya ...

0|0
    0|0
  • kıskanmam..kendisinden hoşlandığımı biliyorsa beni haketmediğini düşünürüm..zaten öyle bir kızdanda bana uzun süreli sevgili olmaz

0|0
    0|0
    • hoşlandıgından haberı yok ama karsılıklı bırsyeler var gıbı fotografta bırsey yok sınıf arkadası ıle cekılmıs bır fotğraf yıende sıkıntı olur mu

• bunu ona soracaksın her erkek farklıdır..ama yasıtlarınla olan ilşkin herzaman kısa sürer unutma

• Bütün duygularımı hislerimi bir kenara brakır giderim

0|0
    0|0
  • fotoya bağlı sonra kim o diye ona sorarım net bir şekilde cevap verirse şüphelenmem kem küm ediosa üstüne giderim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne alan bu derim ikisine de lanet olsun yıkılsınlar karşımdan adiler ! :D derim

0|0
    0|0
  • kıskanmak ne kelıme delı olurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...