Hayatınızda hıc rezıl oldum dedıgınız oldu mu?

hıc rezıl oldugunuzu dusundugunuz olaylar oldu mu olduysa neler ? mesela ben bır gun hoslandıgım bırını gormek ıcın ona dogru konusuyodum tam kosarken bırden karsıma cıkmaz mı :D duramadım da.. rezıl olmustum :D

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Oldum evet.

Sınav olacağımız sınıfın kapısında bir kalabalık vardı. Omzumu duvara yaslayıp saatime bakarken karşıma bir kız geçti. "Napıyorsun?" dedi. Kız baya güzel birşeye benziyordu. "İyiyim sen napıyorsun" dedim. Gözlerimin içine bakamıyordu, saçlarıyla oynuyordu. Benden hoşlandığı için çok utanıyor, utancından bakamıyor diye düşündüm. "İyi bende sınavı bekliyorum" dedi. "Farkındayım beklediğinin" diyerek gülümsedim. Kız bana başını sallayarak kaş göz işareti yaptı. Aynı şekilde karşılık verdim. Kız kulaklıklarını çıkarıp "Birşey mi diyorsun?" deyince benim surat cenazeye döndü. O an birşey diyemedim. Kız halen yüzüme bakmaya devam edince sinirlendim, "Çekil git la buradan" diye kızdım kıza. "Ne bağırıyosun be" diyerek uzaklaştı başka tarafa doğru.

O an rezil olduğumu düşünmüştüm, ki oldum galiba.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bi keresinde olmuştum :D

0|0
    0|0
  • evet bu benimde başıma geldi. cok ğüldüm yaa nasıl bişeydi o öyle koş koş ve birde tam karşında ve ben dahada devam ettim ama sonra geri ğeldim allahtan benımki seslendi

0|0
    0|0
    • ne kotu ya :) ıyı sen durumu toparlamıssın. ben kosmaya devam ettım :))

• benımki. her saat 5te arabadan inerdi. iş arabasıyla bende 3ten beri bekledim.. bir baktım araba önumden yukarıya ğidiyor. bende arabanın arkasından neyse kız beni arbadan ğörmüş ve inmiş aşagıya doğru geliyor bende karşımda ğördüm devam ettim ama neyseki seslendi.

• gecmıs olsun:)

• hayır olmadı yaşamadım öyle bı durum

0|0
    0|0
  • Rezil olmak diye bir şey yok meleğim. <3

1|0
    0|0
  • bu rezil olmakmı :)( bn okul duvarında oturan kız arkadşımla konuşrken ruzgar cıkmştı :)) kıoz benimle 1 hafta konuşmadı :)

0|0
    0|0
  • pek rezil olacak biri değilim :)

0|0
    0|0
  • sevgilime, eski sevgilimin adıyla seslenmem...Sonra bir ışık parlaması!

0|0
    0|0
  • rezil olmak benim lügatımda yok rahatım -.-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...