Kimler galatasarayın hakemle yendiğinle aynı fikirde ?

kimler galatasarayın hakemle yendiğinle aynı fikirde ?

0|0
5|24

En İyi Kız Görüşü

• Cüneyt çakır fenerbahçeye penaltıları dayarken iyiydi ?

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Yok yahu hakemle falan almadılar hakemi konuşmamızın sebebi çifte standart yaptığı için o sahada en az emre kadar şerefsiz birde melo gerçeği vardı 86. dakikaya kadar durup o dakikada atması sadece eyyamdı

0|3
    1|4
  • fener son dakkalarda kazanınca bırsey olmuyor degıl mı :)

fener gol atana kadar maç bıtmeyınce bısey olmuyor degıl mı :)

fener ağlayınca penaltılarla skor avantajı yakalayınca bırsey olmuyor degıl mı :)

ağlayın ağlayın sonra yenılgıyı kutlayın

meloya çamur atmadan önce emre gibi karaktersız oyuncuya bı bakın önce

1|1
    0|3
  • Hakem fenaydi

0|0
    1|1
  • kasımpaşa macında çakırın size verdiği penaltılar ne sonrada cıkmıs puan farkı bilmem kac hakemle golmu attık? golunuzmu verilmedi zaten mac oynanmadı bile ağlamayın

0|1
    0|2
    • kendin diyorsun maç oynanmadı diye birde ağlamayın yazmışsın haklısın maç oynanması saolsun hakem.

• ağlıyanın kim oldunu ve karakterin kimde olup olmadını dün herkes gördü o kadar içiniz acıyorki saldırmaktan bir hal oldunuz e tabi acılarınız var haklısın :)

• git macı iizle tüm türkiye biliyo fbnin ne mal oldugunu herkesin ağzında sakız fb taraftarından başka seveniniz yok hadi işine kuyruk acısı cekip buraya yazma bide yencekmişşiniz kayseriyi yenemiyomusuz böyle hesabın gider

• bun mazereti olmaz yenildik bitti, ama Fener size kendi için aslında iyilik yaptı :) Malcini ve Aysalla devam hahahah :)

0|1
    0|0
  • Bu maçı GS hakemle aldı demek için futboldan anlamamak gerekir ;)

0|1
    0|2
  • Ne ile yenerse yensin maglubiyetin bahanesi olmaz.

Uc hafta en gec 5 hafta sonra SAMPIYON FENER diye aniracak hepsi.

0|2
    0|2
  • yenseler ne olacak 60 kişi 10 kişi oynayan takımı zor bela yendiler 45-75 arası top göstermedi fener 10 kişi oynarken,kadıköyde tam tersi olsa en az 5 olurdu,nisanlar onların olsun çifte tellilerle oynasınlar feneri yendik diye,biz mayısta şampiyonlugu kutlayalım.

0|1
    1|3
  • galatasaraylı oyuncular karakterde kaybetti dün Fenerbahçeli oyuncular ise karakterde kazandı dün neyin ne oldunu herkes gördü galatasaray taraftarıda karaktersiz bir insanın her ne olursa olsun karısına laf edilemez .bülent yıldırıma da bir daha maç yönettirmesinler.

0|0
    1|1
    • drogbayı izlemedin herhalde fenerden kim vardı öyle asıl karakter yoksunu fbdir hayatında kırmızı yememiş bir adam fbye gelip arka arkaya kırmızı yiyosa klubte sorun vardır fbnin herzaman yaptıgı tahrik et attır ama melo cvbı verdi hazmedemiyosanız soda için

• ne alaka

0|1
    0|1
  • ben aynı fikirde değilim :)

0|1
    0|0
  • ulan fenevin 8 kişi kalması gerekiyordu şikeciler sizi . maçtan öcne 5 atıcaz dediniz yenilince hakem ve 10 puan diyorsunuz çelişkili yalancı sahtekar ahlaksız fenevliler

1|0
    0|0
  • maç içerisinde fenerbahçenin kaç pozisyonu oldu ki bunu söyleyebiliyorsun şu maçları rica edecem gözünüzle izleyin

0|1
    0|1
  • ben aynı fikirdeyim 12 kişiye 10 kişiyle mücadele ettik

0|0
    0|1
  • dün görmedin mi 13 kararin 3'u dogru

0|0
    0|1
  • Ağlamayın lan ! = )

0|2
    0|1
  • Hakem dün fenerbahçenin ataklarını iyi kesti olmayan ofsayt vs. Vs. Yani paranın hakkını iyi verdi

0|2
    1|3
  • başka fıkırde olanlardamı var!

0|2
    0|2
  • sarı kartlar tekrar sayılsa melıh gokcek baskan oluır

0|0
    0|0
  • hakemın yanlıs kararı oldu elbette ama sadece hakemle kazandı dıyemeyız

0|0
    0|0
  • Meloyu daha önce oyundan atmaması büyük hata.

0|0
    1|1
  • hakem sayesinde kazandılar :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray bir şekilde yendi de...Bu cinconlular fark 1 puan diye anırıyolardı..Akşam yenildik işte fark 1 (bir ) puan dimii...:)))

0|1
    0|2
  • bir BJK li olarak söylüorum iki takımda fairplay denen bişi yok rakibine bile saygısı yok iki tarafında hakemde her kararında haklıydı hatta daha fazla sarı verilebilirdi o maçta emre ye 10 defa sarı göstermiştim ben olsam tabi daha ofsatytı bile bilmeyen biriyle konuşuyorum ben bunları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bizi ancak hakemle yenerler :)

0|0
    1|1
  • ucuz bahaneler

0|1
    0|0
  • Golu Sneijder attı sanıyordum. Hakem mi atmış? (!)

0|1
    0|0
  • Evet bulent attı golu ahah ağlamayım

0|1
    0|0
Yükleniyor...