Özellikle kızlar lütfen yardım edin! Bu acıya dayanamıyorum. Siz olsaydınız, ne yapardınız? Suçlu muyum?

18 yaşındayım. Sevdiğim kızı 4 senedir tanıyorum ve onu 2 yıldır seviyorum. Ona karşı hep utangaç ve sessizdim. 1 yıl önce, bir gün yanına gidip onu sevdiğimi ve onun için canımı feda edebileceğimi söyledim ama o "Ben bizi bu zamana kadar hep arkadaş olarak görüyorum."dedi. Çok yıkılmıştım ve 3 hafta düzelememiştim. Buna rağmen hiçbir zaman ümidimi kaybetmedim. Geçen yıl, amcasını kaybettiği zaman çok ağlamıştı ve onu o halde görünce çok üzülmüştüm. O gün ona destek oldum ve sonrasında onu neşelendirmek için okulumuzda konser vereceğimizi söyledim, kabul etti. Haftalar sonra 2 tane konser verdik ve sadece onun gözlerine bakarak söylemiştim, onun da bana gülümsediğini görmüştüm.

Beni ilk reddettiği günden beri, ona anlatamadığım tüm duyguları 4 ay içerisinde gecemi gündüz ederek, uyku uyumadan ve üzülerek 22 sayfa kadar bir mektup ve birkaç şey daha yazmıştım. Bunları Mayıs’ın son günlerinde vermeyi planlamıştım ve son konserimizin çıkışında ona bu mektupları vermiştim. Günler sonra, Gezi eylemlerinin ilk günlerinde sokaklar karışıktı ve herkes yaralanıyordu. Bazı düşüncesiz arkadaşlarım onu da eylemlere çağırmıştı ve yaralanmasından korktuğum için gitmemesini söyledim, tamam demişti. Ertesi sabah, onunla konuşabilmek ve yüzünü görebilmek için evinin önünden servise binmiştim. Okula geldiğimizde "Bir erkek arkadaşımın olduğunu biliyorsun değil mi?" dedi ve bitmiştim o an. 5 dk bile konuşmama izin vermedi ve iki kişinin arasında kalmak istemediğini söyledi. Sonrasında babasına beni şikayet etmiş ve babası da babamla uzun uzun konuştu. Ailesi ilk başta beni suçlarken sonrasında tamamıyla beni destekledi, kızlarının bir sevgilisi olduğunu ilk defa öğrendiler ve bizden özür dilediler. Telefon numaramı sevgilisine verip beni 2-3 kere arattırdı, babası bu duruma çok kızınca beni haklı buldular. Sonrasında, ailesinin ona kızdığını, onun da ağladığını ve babasının da sevgilisini arayıp kızından uzak durmasını söylemiş. Kızına da benden özür dilemesi gerektiğini söylemiş. O gün 3 Haziran günüydü, üstünden 10 ay geçti ve ne özür var ne bir konuşma...

O günden sonra ne yapacağımı bilemedim. Doğum gününde ona hediye almıştım. Kış vakti onunla konuşabilmek ve yüzünü görebilmek için sabahları evinin önünde beklemiştim. Onu ne kadar sevdiğimi anlatamam. Onun için her zaman canımı vermeye hazırdım. Ona derslerinde yardımcı olmaya, amcasını kaybettiği zaman destek olmaya çalıştım. Okuldan ayrılacağını söylediği zaman en kötü hissettiğim zamanımda onu kalması için ikna ettim. Her gün rüyalarımda görüyordum onu. Onu hiçbir zaman üzmedim, kötü bir şey yapmadım ve istesem de yapamazdım. Sabahlara kadar yazdığım mektuplar,şiirler ve güzel anıların hepsi bir anda yok oldu.

Ne yapmam gerek bilmiyorum. Kendimi ezik,zavallı gibi hissediyorum. Bu halimle hiçbir şeye odaklanmıyorum ve ABD'ye kaçıp, orada yaşamak ve ölmek istiyorum. Kimse bana destek olmuyor, olmadı ve o da ölürsem üzülmeyecek, biriyle evlenecek. Ailemi de üzmek istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
sorunun uzunluğu için kusura bakmayın aylardır bunları kimseye anlatamıyorum ölecekmiş gibi hissediyorum onu görünce onunla aynı ortamda olunca lütfen uzunluğuna bakmadan cevap vermeye yardımcı olmaya çalışın :) Ayrıca 4 gün önce doğum günü vardı ve kısa bir mesaj atarak doğum gününü kutladım ve içim rahat etti onun doğum gününde yeniden yaratılmışım gibi oluyordum sizce iyi mi yapmışım?Onu görünce içim gidiyor, kafamı duvarlara vurasım geliyor kalbim ağrıyor.Sevilebilir biri miyim?Suçlu muyum?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• sen ona her seyını vermeye hazırsın ama kız sana deger bıle vermıyor bence bu sevdadan vazgec karsılıgını alamadıgın hıç bişi için çırpınma cunku cırpınışların hep boşa gitmiş sana yazık yanı kendını degersızleştirme bnce zaten kız senı ısterse gelır bıraz ondan uzaklasmayı dene bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Destanlardan hiç hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • Kardesim ne diyecegmi sasrdm ben bayagdr grmyrdm bu siteye gezersen gordun sorunu okudum Sabrin Sonu selamrlettir belkide Rabbim Seni boyle imtihan ediyordur Sen sabret Allaha sigin ufak tefek seylerden mutlu olmaya calis o kizda sana dnmk istese donerdi zaten o kadar sey yapmissin gormemek icin kor olmak gerekir Allah yardimcin olsun :/

0|0
    0|0
  • oo çok uzun be abii
    allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • Uzunluğu için kusura bakma lütfen yukarıda da söyledim ama bunları kimseye anlatamıyorum 1 yıldır yalnızlıktan üzülüyorum okursan çok sevinirim

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynı soruyu bundan 1 yıl önce gördüğümü hatırlıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...