Evet annemin 4 çocuklu evli sevgilisine gönderdiğim mesaj sizce nasıl ?

Ya bişi sorcam gerçekten evli bir kadınla çıkmak nasıl bir duygu yani böyle bir şeye yeltenerek vicdanınızı çöpe mi attınız ? Bakın arkadaşlığınıza saygım vardı ama saygımı kullandı annem ve sende allah bana bunun böyle olmadığını gösterdi sevgili olduğunuzu öğrendim ve mesajlaşmalarınızı tiksinerek okudum allah hiç kimseye annesinin başka bir erkekle bu tür bir ilşkiye şahit etmesin çok ama çok zor bir durum sizin yüzünüzden kaç gece ağladığımı biliyorum sizin yüzünzden ben herşeyden herkesten soğdum bir çocuğun yaşamaması gereken en iğrenç duyguları tattrdınız şu sınav dönemimde sayenizde bir değil 2 şeyin sınavından geçiyorum lütfen elinizi vicdanınıza koyun o saçma sapan duygularınız uğruna 8 can yanıcak bunu yapmaya hakkınız yok bu yaşa gelmişsiniz artık çoğu şeyi aşmışsınız neden başka bir kadına helede ailesi olan birne yakınlaştınız yazık değil mi siz ordan aşkınızı yaşarken benim içim yanıyor ve eğer sürerse emin olun bu sakinliği korumam katliam çıkartırım hayatınızı karartırım 2nizide öldürürüm bu uğurda yıllarca hapiste yatmak gurur verir bana aynı şekilde boynuz taktığınız o 2 insanı düşündükçe sizin ölmeniz beni onurlandırır o unuttuğunuz vicdanınızı ve sorumlu olduğunuz eşinizi ve çocuklarınızın varlığını umarım şuandan itibaren farkına varırsınız ve bu mesajdan sonra bir nebzede olsaa utanç duyarsınız ..lütfen ailemden uzak durun size ilk ve son mesajım demicem çnkü benim için bu durumda ilk ve son diye bişi yok..

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun ne diyelim anlayana

0|0
    0|0
    • inş adamda bırakır peşini annemin :S

• evet tiksindrici konuşmalarına bile şaht oldum ben

• hadi be umarım dah ileri gitmemişlerdir

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen herkesten uzak çürümeyi göze almışsın. Neden herşeyi, herkesi geride bırakıp çekip gitmiyorsun? Dilediğin gibi bir hayat yaşamıyorsun? Buradan konuşmak belki kolay ama ben olsam senin yerinde sanırım bunu yapardım.

0|0
    0|0
  • Güzel bir mesaj daha ne yapabilirsin anneni kınıyorum ama sen üzüle bildiğin kadar üzül.

0|0
    0|0
  • peki babanız varmı? babanızla anneniz evlimi ?

0|0
    0|0
    • evet 4 kardeşiz .. adamda evli 4 çocuğu var

• hiç uğraşma direk tek mesaj at. babama söyledim de. hayret annende mi baban varken böyle yapıyor baban da suç kusura bakmada o nasıl anlamıyor felan hayret yaa. direk sen babana söyle onunda esine söyle gerisi çorap söküğü gibi gelir.

• bekar bir erkek olarak evli kadınlardan hep uzak kaçarım, adamın yaptığı haysiyetsizlik, annene de yorumu artık sen yap.

0|0
    0|0
  • Adamın da evli annenin de evli olması kötü bir durum tahminim göre bu adam yakininiz

0|0
    0|0
  • Afedersin hakaret sayılacak ama bu yaşananlar tam bir şerefsizlik

0|0
    0|0
  • genişliğe bak arkadaş .d

0|0
    0|0
  • bence bu duruma annen karar vermeli sonuşta annen senin sevgline bu tür mesaj atsa?

0|0
    0|0
    • ben annemle bu durumu çok konuştum ama hep inkar etti o adamla ilşkilerine ters düştüm diye bana tirp atıyor küsüyor buna hakkı var mı ?

• ne yapmalıyım öylse babamın karşı taraftaki adamın eşinin boynuzlanmasına müsaade mi edim

• akışına bırak onlar dogrusunu bulurlar.

Kızlar Ne Diyor 6

• Zor bir durum

Mesaj Umarım istediğin etkiyi gösterir

annenlede konuş bence

Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • inş .. annemle konuştum ama bir fayda etmedi liseli genç kızlar gibi tavrları

• Sen karşı tarafa ne söylersen söyle kilit nokta annen..eğer o uzak durmazsa karşı taraf kullanmaya devam edecektir.Bence sana düşen kendi yoluna devam etmen değmeyecek saçma insanlar yüzünden geleceğinden olmanın alemi yok sınavını kazan git oku kimseden hayır yok bazılarının aileden yanada şansı olmaz malesef sende bunlardansın güçlü dur doğru yolda yürü.

0|0
    0|0
  • ALlah dogru yolu göstersın empati kurdum canım :s anne ya ınsan kfayı yer ysamakdan sogur Direncli ol :S kolay degldır emınım

0|0
    0|0
  • Güzel keşke aralarda ağır kelimelerde kullansaydın

0|0
    0|0
  • Annen yüz vermese erkek yaklaşamazdı zorla. Sen önce annenle hallet işini. Büyük konuşmayayım ama öyle bir annem olsaydı... Neyse sustum. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
    • yaa annem çocuk gibi 1.5 sene önce bir ilşkim vardı ilk ilşkim 3-4 ay çıktım buluştğmu anneme demiyorum saf bir buluşmaydı annem beni sustrmak için benim ilşkimi öne sürüyo

• Öncelikle geçmiş olsun kardeşim ve iyi bir mesaj olmuş kendini üzme bunlar için sen hayatını yaşamaya bak tamammı :)

0|0
    0|0
    • öyle yapmaya çalışıyorum ama annemin o adam yüzünden bana tavr almasına dayanamıorm :(

• :( seni çok iyi anlıyorum canım kafanı dağıtmaya çalış kendinle ilgilen yani kendini bunlar için yorma onların hayatı bu zaten adamın yaptığı çok yanlış birşey eminim ALLAH onun cezasını vericektir sen keyfine bak tamammı :(

Yükleniyor...