Bu duruma düşseniz ne yapardınız

ayrıldıgınız kişinin bugün sözlendiğini ,nişanlandığını veya evlendiğini bilseniz facebook ta da sizi kıskandırır gibi resim koysa ne yapardınız

Güncellemeler:
hocam o sizi bırakmış olsun ve ona deli gibi aşıksınız öyle ki hatırlayınca nefesiniz daralıyor

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• Sevinirdim evlendi diye

0|0
    0|0
    • acı çekmez misin sevdiğini bir başkası ile görünce...

• Dünya geniş değil mi ağlayana da gülene de yetiyor...bir tarafın sevinmesi için benim üzülmem lazım değil mi kutsal denge

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey yapmam ama üzülürüm sanırım bir şekilde hayat devam ediyor der yaşamaya devam ederim :)

0|0
    0|0
  • allah mesut etsin derim başka aşklara yerken açarım :)

0|0
    0|0
  • Ayrılmış, herkes yoluna gitmiş, umurumda olmaz. "Mutluluklar" der geçerim.

0|0
    0|0
    • zihninden de silebiliyor musun

• Eyvallah çekmek lazım da nasıl..bu kafa ve bu kalple...yaşarken öldürdü beni ya helal olsun

• Zaman herşeyin ilacıdır. Zamanla neler olur neler. Belki hayatın aniden değişir, belki yeni gelen birisi ondan daha çok mutlu eder seni. Tabi sen şimdi "Ondan başkasını sevemem, ondan başkası mutlu edemez" dersin ama bak gör. Zamanla unutursun.

• Mutluluklar derdim herkesin kendi hayatı bu saatten sonra iş işten geçmiş ne yapılabilirki :)

0|0
    0|0
  • bol bol ağlar bağırır çağırırım

0|0
    0|0
  • allah mutlu etsin derdim...kapak olurdu:)

0|0
    0|0
  • Her ne kadar dilimiz nasip değilmiş dese bile.Kalbimiz Allah'tan ümit kesilmez diye atar.Her zaman. Sevdiğinizi eller aldıysa siz neden dur demediniz gidin ona söyleyin bence

0|0
    0|0
    • mail attım aradım benden rahatsız oluyormus boğacak kadar rahatsız etmedim otobüse binsem bir durak sonra iniyor mail atsam cevap vermiyor kırmadım onu dokunmaya kıyamadım

• vallaha iyi ki sabır ve dua diye bir şey var...ruh nefs insanı çok fena sıkıyor

• nefsine hakim olmaya çalış onu görmemen belki daha iyidir unutursun

• Bağrıma taş basardım

0|0
    0|0
    • kimse acı çekmiyor herkes te bir mutluluklar dileme...kimse aşk yaşamıyor mu ya da herkes yaşadığı şeye aşk adını mı veriyordur nedir anlamadım

• Acı çekersin ama mutluluklar demekten başka elinden bir şey gelmez ki acından kahrolsan da sana dönmeyecektir şu saatten sonra hayatını kurmuş

• Çok mutlu olurdum umudum kalmazdı hayatıma bakardım

1|0
    0|0
    • sultan Süleyman gibi mi yapayım sms leri mailleri mi yakayım

• hiçbirşey yapmana gerek yok başkasını tercih etmiş işte sende başkasını bulcan üzülmekle geri gelmicek sonuçta

Erkekler Ne Diyor 3

• Şikayeti basarım topluluk standartlarına uymuyor diye fotoğrafı kaldırtırım diyebilirim ama zühümde bile olmaz

cayırt

0|0
    0|1
  • Allah mesut etsin birini bin etsin derim işime bakarım

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmam ki. Herkes kendi hayatını yaşar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...