Eşimi aldattım ve vicdan yaptım :(

2 yıllık evliyım severek evlendim lakin 1 yıl geçdikden sonra gözum dışarı kaymaya bşladı işimde var arabamda eşimi çok aldattım ve geçen gun bı pazar kalktığımda eşim kahvaltımı hazırlamış yatağıma getırmiş güzel hizmet ediyordu vicdan yaptım bu nasıl geçer kötu hısedıyorum kendımı :((

Güncellemeler:
bu neyya adam gıbı yorum atan 3 kişi her ınsan hata yapar saNKI kendılerı hatasız

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• yazık üzüldüm

bu vicdan azabından kurtulmak için eşine anlatabilirsin bu durumu

bence ancak bu sekilde kurtulabilirsin bu durumdan

0|1
    2|0
    • teşekkür ederım buda olblrr hklısn

• rica ederim

yazılan diğer yorumları da okudum da neden bu kadar tepki verdiklerini anlamadım

ortada bir yanlıs var tamam ama herkes hata yapabilir

kimse 4/4 lük değildir

bir sıkıntınız var ki yardım almak için fikir almak için buraya derdinizi yazmıssınız

yargılanmak ya da küfür işitmek için değil

her insan yaptıklarından kendi mesuldur kimseyi yargılamak kimseye düşmez

ancak fikir verip yol gosterebiliriz o da onlar isterse

• haklısın yobaz mılletız ne olcak kufur ve bela sadce yazık

Kızlar Ne Diyor 8

• Aldatmak bir hata degildir. Cunku kimse yanlislikla soyunup sevismez." Diye bosuna dememisler. Kusura bakma kimsenin burada sana anlayis gostermesini bekleme. Karin seni ihmal bile etse aldatma hakkina sahip olmazsin bosanirsin ama aldatmak karaktersiz insanlarin yapacagi istir. Karakteri tam olusmamis ve bozuk insanlar aldatir.

Esinizin yerine kendinizi koyun, sizi aldatmasina hata olarak bakar miydiniz?

Ayrica bu Vicdanin gecmesini beklemeyin. Bundan sonra karinizin sozunden cikmasaniz bile bu vicdan gecmez harbiden vicdan yaptıysaniz.

0|0
    0|0
  • bu hakkı ona da tanı bence :) seni aldattım sen de beni aldat ödeşelim de :)) kısasa kısas o zman daha iyi hissedersen :)) biter bu vicdan azabı :))

1|0
    0|0
  • Vicdan yaptıysan bundan sonra karını aldatmazsın inşallah. Herkes hata yapar önemli olan hatanınfarkına varıp bundan geri dönmek.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederım böle ınsanlar varmıydı bu sıtede ya

• Aldatan aldanır yalnız unutma

0|0
    0|0
  • Allah hak ettiğin şeyi versin.

2|3
    0|1
  • Sakın anlatma. Ve bir daha da böyle bişey yapma olan olmuş vicdan yaparak bir yere varamazsın ancak anlatırsan eşin senden soğuyabilir ki ben onun yerinde olsam soğurdum.

1|0
    0|0
    • dogru söluyorsun bırdaha tovbe zaten

• Bildiğin zina yapmışsın sen. Allaha tövbe et. Eşine söyleme onu bu koca yükün altında bırakma. Ama tövbe ettikten sonra da bidaha bu hatayı tekrarlama ve eşine çok iyi davran.

0|0
    0|0
  • üzüldüm ama hatanı anlamanda cok iyi.

bir daha yapma sende.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Nefsine hakim olamamışsın ve bu senin eşini aldatmana sebep olmuş.. Anladığım kadarıyla eşinde sana karşı herhangi bir eksiklik hissettirmiyor ve sana karşı bir kusur içerecek davranış içersinde bulunmamıştı.. Her insan hata yapar fakat önemli olan hatalarından ders çıkarmaktır. Fakat görüyorum ki sen bunu defalarca tekrarlamışsın hata üzerine hata yapmışsın.. Bu konuda sana akıl verilmesini bekleme. Bundan sonraki hayatında ailene yönel ve dişi sineğe dahi bakma sağda solda.. Şayet; yine bu tarz bir olayla karşı karşıya kalırsan, eşinin aynı şeyi sana yaptığını düşün. Yani eşin seni başka bir erkekle aldatmış olsa sen ne yapardın.. Bu seni yapacağın şeyden vazgeçirecektir ki eşini gerçekten seviyorsan.

1|0
    0|0
    • oh be bır ınsan gbı cevap veren çıktı eyw hocam saol

• kardeş hiç uğraştırma beni istediğin küfürden bir tanesini seç kendin için

2|2
    0|1
  • hayırlısı olsun zamanla alışırsın seri katil bile ilk kurbanında vicdan yapar sonradan alıştımı sinek gibi öldürür oda bu tarz bişey olmuş

1|2
    3|2
    • adam kendinimi öldürsün şimdi üstüne gitmeyin sizin kırdıgınız cevizler bini geçti bunları ciddiye alıpda ne diye soruyon abi

• ayıp sana snn gibi birinden bu yorumu beklemezdim.

• hatasız kul olmaz sen hiç hayatında hata yapmadınmı adam kim bilir ne çekiyor eşinden siz bilip bilmeden yorum yapamazsınız belki adama kötü davranıyor eşi nerden biliyorsun ne çektigini bir sinirle yapmış olabilir kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirme kimse sütten çıkmış ak kaşık degil

• Eşin de seni aldatmış.

2|0
    0|0
  • Severek evlenmemişsin senin sevdiğin uçkurun

3|1
    0|0
  • İhanetin Nedeni Olmaz

Bedeli Olur ...

1|0
    0|0
  • Bidaha yapma ama eşinide senin ilgini çeken neyse güzellikse güzellik sosyallıkse soyallıge yonelmesını ıkna et..etkilesin seniki aldatma sende

0|0
    0|0
  • birader eşin çakmadıysa eşine anlatıpda kadının aklını bulandırma ömür boyu unutamaz bak. tövbe et bidahada böyle bişeye kalkışma gül gibi kızı bulmuşun.

0|0
    0|0
  • eşinden boşan nafakasını öde bırak rahat bir hayat yaşasın o zaman sende rahatlarsın

1|0
    0|2
Yükleniyor...