Sizin de var mı böyle komşularınız?

Bizim bir karşı komşumuz var ne zaman evinin önünü bahçesini filan temizlese çıkan pisliği toplayıp çöpe atmak yerine evin önünde yakar.ve bunu sık sık yakar.artık her ne yakıyorsa plastik iğrenç bir koku.balkonları ve çamaşırları kirleten isten hiç bahsetmiyorum bile.kış boyu sobaların çıkardığı duman yetip bitiyo zaten,hadi kışa bşy demiyorum yaksın.ama sobalar kalkmış oh artık normal bir hava soluyacağız derken ne şimdi bunun yaptıgı!

gidip güzelce uyarsan iyiylikten anlamayacağı çok belli.sonra bizim her yaptıgımız gözüne batar şikayetçi olur.komşu komşuyu mecburen idare etmek zorunda.siz ne düşünüyorsunuz bu konuda haksız mıyım?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• böyleleri her yer de var. eskiden oturduğum bir apartmanda, komşunun biri apartmanın bahçesinde marangozluk yapıyodu. yaşlı, emekli bir amca, kendine hobi edinmiş ama bütün apartmanı kendi müstakil evi sanıyodu heralde. sonra işi iyice abarttı yola da tezgah açtı, satışa başladı. tabi sonunda bir sürü şikayetle vazgeçirdiler. öyle kötü biri değildi ama belki de yaşlılıktan dolayı zihinsel bazı problemleri vardı. marangozluk diye yaptığı şeyler de çok kötüydü zaten, ne yaptığının farkında değildi pek.

böyle insanların çoğunlukla psikolojik problemleri oluyor, normal insan bu kadar düşüncesizlik yapmaz. o yüzden en iyisi fazla bulaşmamak, resmi yoldan şikayet edersin. uyarınca anlayacağını sanmam, bunu yapan insan uyarıdan da anlamaz. zaten anlayışlı biri olsa hiç yapmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Vardı öldü artık cehennemde odun niyetine onu yakıyorlar :D :D

1|0
    0|0
  • Belediyeye şikayet etseniz daha iyi sanki.

1|0
    0|0
    • olay çıkarır kadın

• Ben bilmem, sen daha iyi bilirsin ben fikrimi söyledim.

• teşekkür ederim.dğerli fikirlerinizi paylaştıgnz için.

Kızlar Ne Diyor 1

• Aslında yakması güzel plastik kolay kolay kaybolmuyor ama sehır ortamında gercekten hos degıl yaptıgı temız hava gelsın dıye pencereyi acası gelmıyor ınsanın

1|1
    0|0
Yükleniyor...