Galatasaraylıların çifte telli oynaması ?

rakibinin 10 puan gerisindesin ve 60 dakika 10 kişi oynamış takıma karşı 1-0 galip geliyosun bunuda çifte telli atarak kutluyosun floryada,sizce platinin söylediği söz gerçekten dogru mu ?

• Evet dogru
    A seç
  • Hayır değil
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• bakk şimdiii, fark 10 tamam. şampiyonsunuz ona da okeyyy. ne bu kuyruk acısı.yendik mi yendik. kaleye bir etkili şutunuz geldimi ,hayır. ayrıca biz sizin sahanıza şampiyon geldik. biizi yendiniz ortalıkta sevindiniz mi ,evet. 10 kişi kaldınız hatta daha çok kırmızı kart yemeliydiniz. her hafta alvesin insanları sakatlamalarına dair yaptığı şeylere kart bile çıkmıyo. melo naptııı size dil çıkardı. heralde savuncak tek şeyiniz bu bize dil çıkardı puahahahahh. derbiden önce çok kolay bir maç biz alcaz. bayrak dikcez saçımızı kestircez(ne cesaretse ) soyunma odalarınızı boyıcaz. derbiden sonra hakemle oynadılar melo bize dil çıkardı .

0|0
    1|0
    • benim sorum o değil feneri yendiniz diye deli gibi sevindiniz,platininin sözü dogru mu dedim sadece anladın ?

• he yani ikinclik içindi bu sevinç :DD.

• 2. cide olsak 1. cide olsak avrupaya gitcez ya ona bak sen ;)

• tutturmussunuz bir 10 puan biz de 2 senedir size 10 puan fark atmamıza rağmen, geçen yıl kadıkoye şampiyon gelmemize rağmen siz niye bizi yendiginizde sevindinizz?

bu arada Erzurumda ki maçta da biz 10 kişi olmamıza rağmen 3-2 koymuştukk

0|0
    1|0
  • Çifte telli de oynarız horon da teperiz halay da çekeriz...

-Flash Tv oyuncu kadrosu

0|0
    0|0
  • sevinmek onlarında hakkı

0|1
    0|3
  • Çok merak ediyorum.Siz yenseniz aynı şey olmayacak mıydı? İnsan mağlubiyeti kabullenmesini de bilmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Feneri yenmek vs ucunda kupa yoksa bişe ifade etmiyo alınan sadece 3 puan ama önemli olan CL katılmak ve büyük konuşan FB lilere kapak yapmak GS yi yenmeyi şampiyonluktan öte gören fenerliler tabiki söz doru :) Yok 5 atarız 10 atarız dersen bayrak dikicez dersen bayrağı çiftetelliyle diktirirler sana :)))

0|0
    0|1
    • ozaman gsliler niye çifte telli atıyodu floryada uefa kupasını mı aldınız yoksa ?

• Yok fenerlileri saha içinde dışında o şekilde görmek gzldi :) Dediğim gibi demeseydiniz 5 atıcaz 10 atıcaz yok Volkan bayrak dikicekmiş alın size deriz bzde sebep bu :) Ama fb yense kıyamet kopardı gerçi yenildiniz yine sevindiniz meşaleler falan tabi 1-0 yine iyi skor sizin için :) Hala şampiyon oldunuz GS de GS tadını çıkartın bukadar gölgede kalmayın ;)

• Teselli time :)

1|0
    1|0
  • platinin sözünü tam yaz da herkes bilsin.

büyük takımlar kazandıkları kupalarla küçük takımlar yendikleri büyük takımlarla övünür.

sizin Fenerbahçeli dostlarımızın, Galatasaraydan hangi kupası fazla ki tezinize platiniyi ortak ediyorsunuz.

ayrıca 1-0 yenilmesine rağmen samandıra da bayram havası vardı.biz bişey diyormuyuz ;)

0|1
    0|1
    • ozaman gsliler niye çifte telli atıyodu floryada uefa kupasını mı aldınız yoksa ? dünki samandıradaki sevinç şampiyon oldugumuz içindi bunu sende biliyosun iyi bir şekilde.

• 5 hafta kalmış fener 10 puan önde ligi kaybedicek he gülüm he,ilk önce ben sordum senin cevap vermen gerekir,fener gsyi yenince fenerliler sevinince platininin sözünü söyleyen siz gsliler dün niye floryada feneri yendiğiniz için çifte telli atıyodunuz hani platinin sözü ?

• işte girdiğin kısır döngü bu kardeşim. Galatasaray bir derbi mücadelesini kazandığı için seviniyor. fener kaybetmesine rağmen samandıra da eglenıyor.

ayrıca platinin söylediği sözü anlamamışsın. Galatasarayın sizden daha fazla kupası olduğu sizin alamadığınız kupalarıda aldığı ortadayken sen hala neyin platininin sözünü söylüyorsun ?

senin bunu söyleyebilmen için galatasaraydan daha fazla kupa alman gerekiyor ki kupalarınla övünesin.

• evet doğru. ama konuyla alakası yok. çünkü türkiyede alınan en prestijli kupa uefa kupası ve bunun sahibi hala bir tek gs.

1|1
    0|0
    • ozaman gsliler niye çifte telli atıyodu floryada uefa kupasını mı aldınız dün ?

• gerizekalı ben bunu mu dedim öküz herif ne kadar aptal bir topluluksunuz mallar.

• akıllımısın ya siz geçen sene kadıköyde göbek atmadınız mı .ama doğruuuuuu biz hevesinizi kursağınızda bıraktık dimiiiii yazık .pardon sustum ben . ahahahahhah

• yenılen takım hudayda oynuyor bırakda kazanan sevınsın:))

0|0
    0|0
  • İyide Dün Futbol Oynanmadı ki Sahada İsterse 7 Kişi Kalsın Fener Yine 1-0 la Biterdi 3.Dünya Savaşından Beterdi

0|0
    1|0
    • ozaman gsliler niye çifte telli atıyodu floryad

• kardeşim sen futboldan anlıyorsan ben ne olayım sevinir tabi sen fener gs yi yenince sevinmiyormusun :S sabaha kadar uyumadığınızı biliyoruz bana gelmiş gs niye çifte telli oynuyor şampiyon olupta ş.ligine gidemeyen tek takıma fenerbahçe denir ;)

• ben hiç fenerlilerin gsyle berabere kaldık hadi sevinelim dediğini görmedim,ama siz kadıkköyde 2-2 berabere kalınca floryada şampiy onlar ligini almış gibi sevinmiştiniz,çok iyi hatırlıyorum,benim buradaki sözüm galatasaraylılara ne demek istediğimi anlaman lazımdı

• Farketmez bizim için puan 13 ken iki elle gösteremiyorlardı şimdi iki elleriyle gösterebiliyor puan farkını :) tam 10 PUAN!

1|0
    0|1
  • aynı galatasaray iki yıl önce 10 kişi ile süper kupayı elinizden almıştı.siz dün gece takımı karşılayıp samandırada kutmala yaptınız yenilgiyi mi kutladınız

0|0
    0|0
  • Gs saracoğlunda kaybedip sevinmiş takım, bence susman daha iyi olur sdfs

cayırt

0|1
    1|1
  • züğürt tesellisi başka bir şey değil...

0|1
    0|0
  • platini ne demiş ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...