Dünkü derbide Emre'nin kırmızı kart görmesini ve sonrasında #Melo'nun yaptığı hareketi nasıl yorumluyorsunuz?

Emre'den hoşlanmıyorum. Melo da tam bir felaket.

İyi oynamak, iyi futbolcu olmak için yeterli değil. Biraz da asalet lazım galiba...

Siz ne dersiniz?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• melonun yaptıgı ınsanı bır davranıs degıl,ama bırde su yonden bakın! sahada onu oyundan attırmak ısteyen 11 futbolcu var ıken o tutuyor bırını atıırıyor ve bunu kendınce kutluyor! elını bı yere sokmadı! klubeye donup kufretmedı! alaycı demecler vermedı! bız kendımız yapınca normal rakıp yapınca tuuu zıhnıyetıyle gıttıgımız muddetce daha coook melolar ve emreler gorecegız,adamlar oyle yaranıyor cunku!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir FenerBahçe fanatiği ve kongre üyesi olarak ,ne Emre nede Melo nun yaptıkları asla ve asla hoŞ karşılanamaz ,Galatasarayda ve Fenerbahçede ve tabiki Beşiktaş ta futbolumuzun asırlık çınarları ve lokomotifleridir ,Kulüpler yüzyıllar boyunca kalacak ,bu tip futbolcularda ,yaptıkları ile anılacaktır..Futbolun efendileri ve terbiye üstatları Metin Oktay Lefter ve hAkkı BABA ,Süleyman SEBA ve Özhan CANAYDINDIR

0|1
    0|0
  • Futbol dişi hareketler

0|0
    0|0

• İkisinin de sahada ki karakteri, taraftara saygısı, rakip futbolcuya saygısı bakımından birbirine üstünlüğü yok...

Teraziye koyup tartmaya çalışsan biri bir gram yerinden oynamaz..

Biri bok , biri kaka.

0|0
    0|1
  • dün akşam o emre dene mikrop un meloya bakışını gördükten sonra bir rahatladım helal olsun meloya bide gitmiş soyunma odasında saldırmış neyine güveniyosa melo onu dörde katlardı ya dua etsin kalabalık ortammış buna rağmen melonun yaptığıda doğru değil hangi fenerliye yapsa kızardım ama emre yapınca kızamıyrum çünki karşısındaki futbolcu değil emre

0|0
    0|0
  • kraliyet yönetmiyoruz. alt tarafı bir futbol maçı ve bu olay Showlarla güzel.

ayrıca zamanında pascalın yaptığı volkanın kıçıyla top tutması (Aynı maçta kasıklarını tribünlere göstermesi) ne kadar Show amaçlıysa melo da o kadar Show yapmıştır.

0|0
    0|0
  • melo demişti arenada görüşürüz diye :))

0|1
    0|0
  • Valla bu tarz gerilimleri hep lugano, emre, edu, luciano, volkan vb. fenerliler yarattı şimdi psikolojik üstünlüğü kaybettikleri için ağlamasınlar. Onlarla onların dilinden konuşan futbolculara ihtiyacımız var dı. Nitekim Melo bu açığı tek başına doldurdu bu yüzden Melo'dan şikayet edemem.

0|0
    0|0
  • Melo'ya insan demek için 1.000.000.000 şahit lazım. Emre'nin de Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinden çıkması yasaklanmalı.

0|0
    0|1
  • Melo Yine Yaptı Yapacağını :D

0|1
    0|0
  • ben melo kadar karaktersiz,şerefsiz,adi bir futbolcu görmedim daha önce Türkiyede,hasan şaş,bülent korkmaz,hakan ünsal,okan buruk,arif erdemleri izlememe ragmen

0|0
    0|1
  • nasil bir yaratik o melo ya yemin ederim bak nefret duygusunu tadiyorum

0|0
    0|0
  • o*cocugu melo derim!

0|0
    0|0
  • kınıyorum :D

0|0
    0|0
  • emre de melo da çok iyi iki futbolcu o yüzden daha fazla kariyerlerini baltalamadan ülkemden defolup gitmelerini istiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Melo da Galatasaray'ın Emre Belözoğlu'su...

0|1
    0|0
  • utanmazın teki kendini futbolcu zannediyor

0|0
    0|1
  • Ben de bos konusan gizlilerden hoslanmiyorum. Bunu da yorumlayalim

0|0
    0|1
  • komik ve bir futbolcuya hatta bir sporcuya yakışmıyacak türde

0|0
    0|1
Yükleniyor...