Sorular kendini tekrarlayıp tüketmedi mi sizce de? Site alarm veriyor olabilir mi?

Bazen diyorum ki "Burada ne işin var? Bir sürü çocukla neyin kavgasını veriyorsun?"

Sonra bir cevap geliyor: "Zamanı öldürmek için bir ortağa ihtiyacın var, cinayet tek kişi için ağır bir eylemdir."

Sizce de sorulan sorular artık kendini tüketmiyor mu? Site gitgide bir kara değilin içine girmişçesine temcit pilavı gibi hep aynı şeyleri sunmuyor mu?

Ben 'yazmaya' gelmiştim buraya... Pişman değilim tabii... Ama kalitesizlik bu kadar emek verilen bir yer için kızdırıyor beni...

Ve bunun için bir temizlenme, arınma için yani yapabileceğim hiçbir şey yok... Çünkü yetkim yok... Neyse bu kısım konumuz değil...

Bu arada Sn. Gizli sizin için yer yok burada, bilesiniz...

Güncellemeler:
Ne tuhaftır ki arpalar uzamadığı gibi yollar da hep arpa boyunda bu sitede...
Bu soruyu soralı bir yılı geçti... Ama hala zihniyet aynı... Reyting ve reklam uğruna neden göz yumuyorsunuz bu kalitesizliğe bilmiyorum doğrusu... Şikayet edince de ben kötü oluyorum...

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• kimseyi yargılayamıyorum

çünkü ülkenin hali ortada

cımbızla iyi insanları bulmak için buradayım

bunlardan biride sensin

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• sizi tanıyorum:)))

bırseyler yapabılmek adına cırpınan ama elınden geldıgını yaptıgı halde cıkan sonuca uzulen bır hayıflanma bu,dogruları yapmaktan bıktıgınızda usandıgınızda ve nıhayete erdırdıgınızde sızde duzene uymuş sayılırsınız,sız devrımden vazgecmeyın!

1|0
    0|0
  • sende haklsın arkadasım bazı sorular hep aynı bazı kısıler alakasız yorum soru sorabılıyor ıyı veya kotu tabıkı bırseyler ogrenmıs oluyoruzda her seyın kavgası tartısması yapılabılıyor gereksız ama ıste ınsanların goruslerı aynı olmayabılıyor nasıl aynı partıye oyverılmedıgı gıbı dısardakı ınsanlarda aynı burada farklı degıller ve herkez kendı bıldıgıne doğru dersede olan bu yne gıder orta yolu bulmak elestıreye acık olmak ve kendımızıgelıstırmek lazım da 5 yıldız verdım

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumunuz için...

• rica ederım sımdı baktımda aklıma geldı senı twit ve inst. takıp edıyormusum begenı ıle favorimsın

• umarım yenı tasarım gelınce verı tabanıda degısır aynı sorular gelmezde ve sordugumuz sorularıda goren sayısı fazla olur soruyoz 1-2 kısı goruyor sankı

• Onlarca yıldır aynı konuları gündeme getirip sonuca bağlayamayan bir toplumun nesli, ana gayesi soru sordurtma olup cevapların ikinci planda kaldığı bir sitede kendilerini kısır döngüye sokmaları bana göre çok abest değil.

1|0
    0|0
    • Bence ben bir kazan kısır yapayım hep beraber yiyelim...

• En iyi kısır tarifini sorup tekrarlanan döngüye bir katkınızın olması daha makul bence.Soru aksini iddia etsede yorumlarınız döngüde kalmaktan hoşnut olduğunuzu gösteriyor..

• Hoşnut... Yorum yapamayacağım...

• her konuya cevap vermiyorum. önemli hususlar oluyor. insanların gerçekten desteğe ihtiyaç duyduğu konular. mecburen cevap veriyorum. ne var ki, konular zaman zaman tekrarlanıyor. zira herkes herkesin yazılarını okumuyor.

1|0
    0|0
    • Bu açıdan bakınca tolore edilebilir ama çok sık tekrarlanan ve bilgi kirliliği yaratan sorular olmamalı diyorum...

• Bir amaç arayışının anlamı nedir..?

...illaki sorularda bir amaç arıyorsak, bu sadece insanlarında bizim gibi düşünüp düşünmediklerini ölçmek olabilir...

...dünya üzerinde tonlarca vaka vuku buluyor ve bunların her birini okuduğumuzda kendi düşüncelerimizle yorumlayabiliriz...

...diğer insanların fikirlerini bilmek de, fikirlerimizin genişlemesini sağlamaz mı..?

...ben sizin kadar karamsar değilim...

1|1
    0|0
    • Sondan bir önceki cümlenize katılıyorum... Ama gereksiz bilgi ile dolmak kimseye fayda sağlamaz...

• Benim gerekli bulduklarım da onlara gereksiz geliyordur o vakit... Ve Döngü İle Kısır programımıza hoş geldiniz olur...

• ...doğru, belki de geliyordur, ama sizin yaptığınız gibi mutlak bir yargı ile hüküm verdikleri vakit, onlara da itiraz ederim, dert etmeyin... :)

• Bunları bilerek üye olduğum için şikayetçi değilim. Bir şeyleri anlatma çabası, savunma çabası, az ya da çok bir çaba, emek, dediğiniz gibi var. Yalnız bu kavga sadece bu siteyle, sanalla sınırlı bir şey değil ki, cehennem donana kadar sürecek, hayatın her alanında sürecek bir kavga var, biz de buna dahil oluyoruz veya "umursamazlık" maskesi takıp dahil olmuyoruz. Reelmiş sanalmış farketmiyor, herkes safını seçiyor

Site hep alarm veriyordu, ülke alarm verirken bir tane kıytırık internet sitesinin vermemesi mümkün müydü ki... Hem ses çıkarmak için en güzel yerlerden biri çöp yığınının üstüne çıkıp bağırmaktır. Mesajı anlayan anlasın.

2|0
    1|0
  • Bazen ben de kendime soruyorum erkek halinle ne işin var diye.

İlk zamanlar arkadaşlarımız vardı ve gittiker. İnsan alışıyor onları görmeyi burada ve artık göremeyince sıkılma oluyor. Hani sevmediğiniz üyeler dahi ayrı zevk veriyordu.

Bir de uzun zamandır burada olunca ister istemez sıkılma olur yapacak bir şey yok. İdare ediyoruz böyle.

Ayrıca yönetim pasif yenilik yok.

1|0
    0|0
  • Şu bir gerçek ki site cidden sıkmaya başladı. Niteliksiz ve kişiliksiz bir tanker dolusu insanın uğrak yeri oldu.

1|0
    0|0
  • Muhakkak bu duruma gelmesinde adminin büyük emeği var tabi.gece soru cevaplayayım dedim 45 sayfa kadar baktım 3-4 soru cevaplayabildim onun yarısıda gayri ciddi maksat boş çıkmayalım

1|0
    0|0
    • Yönetimi gönülden tebrik ediyorum zaten... Allah razı olsun kalitemiz şahane!

• utine dönüyor siteye yeni giren 4 ü hedefliyor sonra malum sorular sonrada tıkanıp kalıyor fikir paylaşımı az olunca sonuç bu oluyor insanlar ne kadar geniş ufka sahip olursa soruda o kadar çeşitli oluyor

1|0
    0|0
    • Çeşit cidden çok az... Hatta yok!

• evet malesef orası da öyle ama en nihayetinde burası yaratıcı fikir platformu değil çok şeyde beklemek lazım

• pardon beklememek lazım bir yazım hatası

kalite maalesef ilk seferde anlaşılamıyor bazen

• İnsan bazen üzülmeli düşünmeli ve hiç bir sonuca varamamalı.

1|0
    0|0
  • Soruların yüzde yetmisi bu beni alttaki bu bana böyle yaptı yüzde yirmili nasıl kilo veririm geriye yüzde on kalıyor güzel denilebilecek soru olarak çok sıkıcı geliyor çoğu zaman

1|0
    0|0
  • Soru ararken 24 uzerı ara kalite artıyor ben öyle yapıyorum ergen soruları okumak zorunda kalmazsın

1|0
    0|0
  • bazen sıkmıyor değil ya :(

1|0
    0|0
  • Ben bu siteye yeni üyeyim ama şimdiden gözlemlediğim kadarıyla beklentilerimin altında konuların çoğu muhabbet olsun amaçlı gereksiz şeyler çok var

1|0
    0|0
    • Eğlenmek başlığı altında bir çoğu... Hatta bazısının pisliğini kusması da iyi aslında... Ama yine de niteliksizlik savunulacak gibi değil...

• Evet bazıları sorunlarını sıkıntılarını insanlara anlatamayıp buraya paylaşıp rahatlayabilir bir şey dediğim yok o konuda şöyle birşey de var adam konu açıyor konuda ne istediğini de belirtemiyor 8(

• siteyi kimse amacına uygun kullanmadığı için oluyor bu ama siteye renk vermek canlandırmak için yenilikler yapılması lazım. mesela siteye özel bir radyo yayını olsa renk getireceğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Aynen

Çok haklısın

Bir sürü çocuk var ve bilinçlendirmeye çalıştığında da , acayip acayip şımarık çocuk havasında cevaplar. Çok bilmişlikler vs.

1|0
    0|0
  • nerde o eski günler

1|0
    0|0
  • artık emekli olmanın zamanı geldi herhalde :) bu yaştan sonra zor oluyor be

1|0
    0|0
  • Hiç umrumda değil. Bunu merak edecek kadar sahiplenmiyorum ve hayatımın gerçeği yapmıyroum bu siteye. Banane ne olursa olsun. Ben vakit öldürüyorum. Çok sıkılırsam silerim üyeliğimi olur biter.
    Sanal ortam henüz bu kadar ciddiye alacak ve kafa yoracak kadar hayatımın merkezinde değil benim için.

0|0
    0|0
    • Bkz. Bazen diyorum ki "Burada ne işin var? Bir sürü çocukla neyin kavgasını veriyorsun?"

Sonra bir cevap geliyor: "Zamanı öldürmek için bir ortağa ihtiyacın var, cinayet tek kişi için ağır bir eylemdir." dedim zaten...
      Saygı duyarım sizin görüşünüze de...

• Evet ama ne yazık ki...o dert ortağını bulmak imkansızdan öte...ben bu yüzden vazgeçtim..Yoksa amaç direk olarak oydu..
      Ama yok yani..ne yazık ki yok...

Kızlar Ne Diyor 6

• Şu anki durumda haklısınız ama böyle sorular sorulacağına taşın altına elinizi sokmayı deneyebilirsiniz siz donanımlı bir üyesiniz, cevaplayanları fazla tanımıyorum ama aynı şekilde haddim olmayarak onlar için de diyorum..

Sorular kendini tüketmedi çünkü 2 üye hala yazıyor ve soruyor.. benim için o 2 üye artık sormazsa ve yazmazsa tüketmiştir : HasandırbenimAdım , MadameJuliette.. ama işte biri soruları gizliye alıyor diğeri profilini.. :( Onları okuyup anlamak ilk başta zor olabiliyor hemen içine giremiyorsun ama hiçbir soruları diğerine benzemeyen, benim anladığım kısımlar kadarıyla ilgiyle takip ettiğim dolu dolu yazarlr ikisini de seviyorum onlar bunu bilmese de:) onlar varken tükenmemiştir ks..

2|1
    0|1
    • Yönetim bana elimi taşın altına koyma fırsatı vermiyor... Sistemde bir olay yüzünden -ki bir ara çok kısa süreli moderatör olmuştum- ikinci kez yapılamıyormuş bu durum... Hal böyleyken ben de yeni üyelik almıyorum inatlaşıyoruz...

Juliette'i tanırım... İyidir... Gidişi bir boşluk yaratır ama müthiş bir infial de olmaz...

• siz emektar ve en eski üyelerdensiniz biliyorum bir esneme yapmaları lazım sizin için..

• Bilmiyorum zaman gösterecek...

• O konuda katılıyorum sana. Düşün ki hergün mutlaka 3 soru kotasını dolduran ben bile artık soru soramıyor, cevaplayamıyorum ne yazık ki. Sanki şuanda site can çekişiyor gibi. Ya yönetimin derhal şu beklenen değişimleri yapması ve insanlara yeni bir heves getirmesi gerekiyor, ya da artık bizim buraları terk etmemiz.

1|1
    0|0
  • kaçı kendi gibi kaçı neyin peşinde ? peşine düştükleri ve ilgilendikleri paha biçilemez anlık mutluluk vaadlerini de peşinde getiriyor.bazen gerçekten soran ve sorudan etkilenip yazıyorum bazen gelişine.çok da umursamıyorum, zaman geçirmenin ortak olduğu bir sistemde "kalite" anlayışı da nesli tükenir bir hal alıyor kendi içinde.

1|0
    0|0
    • Xper kastığımı söyleyenler var mesela... Sadece evet hayır gibi tek kelimelik cevaplarım için diyorlar bunu... Ne diyeyim diyorum gerçekten ne diyeyim?

Eğlenmek temelde yapılan ama bu eğlence anlayışı çok ters bana...

• çekememezlik desek biz ona ? zira burada pek bir sık rastlarım bu duruma.ben cevap vermekten memnunum,gelip hakkını vermek istedim.

• Teşekkür ederim...

• doğru iyice saçmaladılar artık buradan gitme vakti geldi

1|0
    0|0
    • Guru olunca giderim diyordum da bakın hala buradayım... Acilen bir yenilik yapmalı Yönetim...

• ben o zamana bekliyemem bazı nedenlerden dolayı gitmek istiyorum ama gidecem yakında belkide bu hafta kısmet

• Siz bilirsiniz tabii...

• Belki de ciddiyetten bir nebze uzaklaşma hissindelerdir...

Tabii ki haklısınız o ayrı bir olay.

1|0
    0|0
    • Eğlenmek amacıyla yapılan şeyler yok değil farkındayım da bana ters o eğlence anlayışı...

• evet haklısın.

diyecek bişiy yok.

sorular gerçekten tükendi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...