Türk kültüründe sence hangisi daha ayıp Melonun dil çıkarmasımı Noumanın edep yerini göstermesimi?

Nouma ben hareketimden sonra gönderildim Melonun yaptigi hareket yanina kar kaldi diyor

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• yw gizli arkadaş nouma bildiğin tribünlere döndü tombala çekti melo emreye dil çıkardı meireles ise sabriye tombala çekti ilişkilendiriğin olaylara bir göz at at gözlüğü ile bakma tamam melo karaktersiz bir futbolcu olabilir ancak sen önce kendi tuttuğun takımdaki karaktersizlere bir bak adamlara aa avrat küfrettikleri gözler önune sürüldüğü halde yönetimin onları savundu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nouma ve aynı hareketin biraz daha kapalısını yapan mrelesin yaptığı ayıptır.

Melo hakedene hakettiğini yaptı iyi yaptııııı

0|0
    0|0
  • meirelesin tombalası en sapıkçası

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Meloda Beşiktaşlı olsa o da gönderilirdi

0|0
    0|0
  • melonun hareketını veya benzerlerını burada yapmayan yoktur! ama ben kızdırmak ıcın hıc elımı donuma soktugumu hatırlamam!

0|0
    0|0
  • tüm tribünlere ve maçı izleyenlerin karşısında mastır yapmakla kıyaslanmayacak bir hareketti melonun ki.

fener Galatasaray maçında volkanın kasıklarını tribüne göstermesi ile karşılaştırması gereken bir pozisyondur pascalınki.

0|0
    0|0
  • Nouma türk erkeklerini ezdi melo da sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • zaten melonun tek şansı noumanın zamanında oynamaması aynılarını pascala yapsaydı keşkede o çok sevdiğiniz pitbull nasıl kedi oluyo görseydiniz

0|0
    0|1
    • melo garıp gurabaya yapmıyor o hareketerlerı,nerede dınsız varsa orada bıtıyor ımansız:) sanmam melo olsa pascal turkıyede kalmazdı:))

• hadi lan ordan gerizekalı pascalın vukaatları ne cabuk unuttunuz rakibe tekme atarak takla attırıyodu melo çaktırmadan faul yapıyo sonrada çocuk gibi seviniyo malmısın sen pascalla meloyu kıyaslıyosun

• Nouma nın yeri başka:P

0|0
    0|0
  • Nouma da orda yerel bir dans yapıyordu ama bizim kültürsüz federasyon anlamadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...