MOTOSİKLET KULLANICILARI BURAYA !!

Öncelikle merhaba dostlar.

Aranızda motosiklet kullanan arkadaşlar var mı ? Marka ve modelleri nedir ?

Ayrıca kulüp üyesi olan, etkinliklere katılan arkadaşlar katıldıkları etkinlikleri ve hangi kulübe üye olduklarınıda yazabilirler.

Özellikle Ankaradakiler için, Ankarada ikamet ediyorum. Kawasaki ER-6 N ABS kullanıyorum. Rüzgar Mehmet Motosiklet Kulübü ( RMMK ) 'nün bir üyesiyim. Her hafta sonu Pazar günü, günü birlik şehir içi içi ve dışı turlarımız oluyor. Her turda ortalama 15 motor ile katılıyoruz. Kulübümüz aile kulübüdür. Herkes arkadaşı, eşi, çocukları ile turlarımıza katılabilir. Kulüp başkanımız aynı zamanda motosiklet ustasıdır. 2. el alım, satım, tamir, bakım, 7/24 yol yardım hizmetleri konusunda yardımcı olacaktır.

Güzel muhabbet, dostluk ve keyifli bir grup sürüşü için benle irtibata geçebilirsiniz. Herkese iyi günler...

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• 3 sene önce motor sürmeye başladım yamaha mt-03 vardı 9 ay önce sattım :'( 45 yaşıma kadar motora pinmeyi düşünmüyorum rabbim ömür verirse 45 yaşında hayalimdeki chopper ı alıp dünyayı gezezeeğm <3

0|0
    0|0
    • İnşallah o günleride görürsünüz. Ama o yaşta dünyayı gezecek güç ve maddiyat bulursanız eğer, Goldwing daha güzel olur diye düşünüyorum. Ama Chopper'ın havasıda ayrıdır. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Motorlar hakkında bilgi veriyormusunz ayrintili

0|0
    0|0
    • Almak gibi bir niyetiniz var ise elimden geldiğince bilgi verebilirim.

• Anneler... Geçmiş olsun.

• Sağolun iyi geceler

• eşimle ortak kullanıyoruz.kanuni 125 kt..seviyorum motor kullanmayı..

0|0
    0|0
    • Trafikte bayan motosiklet sürücülerinin olması beni mutlu etti. CC büyütme gibi bir durumunuz olur ise, gerçekten tavsiye ederim. Bulunduğunuz ilde kendinize uygun bir alie kulübü bularak keyifli turlar yaşayabilirsiniz. En son bu pazar 22 motosiklet, günü birlik bir tur düzenledik. Gerçekten keyifli oluyor...

• erkek arkadaşımda cbr250 var bende seviyorum motosiklete binmeyi. onunla geziyoruz sürekli :D bende bir motosiklet almayı isterim :DDDDD

0|0
    0|0
    • Bayan motorcular başımın tacıdır. Kulübümüze arkadaşı veya ailesi ile katılanlar mevcut. Ancak birde bayan motorcunun olması gerçekten gurur verici olurdu. :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...