Sakladığınız ortaya çıksa?

Bu sorum özellikle de ks bayanlarına gelsin. Ailenizin bilmediği erkek arkadaşınızla çekilmiş olan samimi resimleri anneniz görse ve büyük bir tavırla yaklaşmaya başlasa ne yapardınız? Bunu açıklar mıydınız yoksa bilmezlikten gelip onun tavırlarına katlanır mıydınız?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim başıma geldi :) Annem erkek arkadaşımı bilmiyodu ama resimlerimizi gördü kızdı filan kim bu neyin nesi filan diye baya bir kızdı bağırdı sakinleşene kadar bekledim ve anlattım hepsini baştan işte ne zamandan beri birlikte olduğumuzu nasıl ve nereli olduğunu vs. biraz yumuşadı ama kızdı baya ama şimdi herşeyimizi biliyo ve şu anda nişanlıyız :D iyi ki söylemişim yoksa annemin tavırlarına sinirlerine katlanamazdım :)

1|0
    0|0
    • Peki ya sürekli sussa ve anlatmaya cesaret edemesen ?

• emin ol ki orda hiç susmaz çünkü her anne çocuğunu kiminle birlikte olduğunu merak eder o yüzden ha eğer ki susarsa senden açıklama bekliyo demektir . ama bir şekilde cesaret edip anlatman gerekli

Erkekler Ne Diyor 3

• Sakat bir durum varsa anneyi kaldiririz ortafan sorun etme :P

0|0
    0|0
  • kızların yerinde olmak çok ozr oluyor bazen şantaj

0|0
    0|0
  • gahpeeee :))) hem milletle öpüş koklaş sonra da ay annemin tavırlarını hiç beğenmedimmm anan sen kendini millete elletesin diye bu yaşa getirdi dimi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle bir durum olmaz ama oldu diyelim neyini saklıcam o saatten sonra artık

0|0
    0|0
  • yapacak bir sey kalmamıs..

1|0
    0|0
  • Ozellikle de annene bunu acıklaman gerek ama onun tavırlarını degistiremezsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...